Otobüsün üst katında dehşeti yaşadılar

Geçtiğimiz mayıs ayında, Londra'da çift katlı bir otobüsün üst katında gerçekleşen dayak skandalında yeni bir gelişme yaşandı. Üç lise öğrencisinin, iki genç kızı taciz ettiği anların görüntüleri ortaya çıktı.

 Melania Geymonat ve Christine Hannigan adlı iki genç kız, Londra'nın kuzeyindeki Camden'da çift katlı bir otobüse bindi. 28 yaşındaki Melania, Uruguay'da yaşayan bir doktordu ve arkadaşı Christine'i ziyaret etmek için Londra'ya gelmişti. Melania ve 29 yaşındaki Christine, otobüse bindikten kısa süre sonra üç genç onları takip etti.

2


Yaşları 15, 16 ve 17 olan üç lise öğrencisi, otobüsteki iki genç kadının yakınına oturdu. Üç genç, bir süre sonra kadınlara laf atmaya başladı. Gençler Melania ve Christine'e hakaretler yağdırırken, bir yandan da iki genç kızı birbirleriyle öpüşmeye zorladı. Kadınların gençleri reddetmesi üzerine, üç lise öğrencisi fiziksel saldırıya geçti ve ceplerinden çıkardıkları bozuk paraları kadınlara atmaya başladı.

Zamanla cinsel tacize dönüşen olayda saldırganlar, kadınların etrafını sardı ve 9 dakika boyunca iki genç kızı darp ettiler. Yüzü kanlar içinde kalan iki genç kız, otobüsten indikten sonra polise şikayette bulundu ve başlarına gelenleri sosyal medyadan paylaştı.

Korkunç saldırı mahkemeye taşındı. Dün görülen duruşmada, otobüsteki güvenlik kamerası görüntüleri de izletildi. Görüntülerde saldırganların, kadınların çantalarını gasp ettiği görülürken, siyah başlıklı bir mont giymiş olan gencin, Christine Hannigan'a art arda attığı yumruklar savurduğu anlar dikkat çekti.