Ünlü şarkıcıyı görenler tanıyamadı

Bir dönemin efsanevi rock yıldızı, tanınmayacak halde görüntülendi. Kendine has tarzıyla, ismiyle bütünleşen gözlük tarzıyla ve makyajıyla bilinen şarkıcı koronavirüs salgını nedeniyle en sıradan haliyle görüntülendi.

Google Haberlere Abone ol

Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını herkesin olduğu gibi ünlüleri de etkiledi. Parkinson hastalığına yakalandığını açıklayan ve tedavi gören Ozzy Osbourne'u, sıradan haliyle görenler tanımakta zorlandı.

'Karanlıklar Prensi' olarak tanınan Ozzy Osbourne, 72 yaşına girmesinden bir gün önce stüdyodan çıkarken objektiflere takıldı. Ünlü müzisyen, tepeden tırnağa siyah giysilerini değiştirmemiş olsa da boyalı saçları, gözlükleri ve aksesuarları bu kez yoktu.

Geçen yıl Parkinson hastalığı teşhisi konulan Ozzy Osbourne, bir süredir sağlık sorunlarıyla boğuşuyordu. Bu konudaki en büyük destekçisi de eşi Sharon Osbourne.

Ozzy Osbourne, son olarak bu yıl ocak ayında eşi Sharon Osbourne ile 'Good Morning America' programında seyirci karşısına çıkmış ve hastalığını açıklamıştı.

Ünlü müzisyen, hastalığı nedeniyle şubat ayında başlayacağı 'No More Tours II' adlı turnesinin Kuzey Amerika ayağını iptal etmişti. İsviçre’ye tedavi için giden Osbourne, koronavirüs salgını başlayınca ülkesine geri dönmek zorunda kalmıştı.

3 Aralık 1948 yılında İngiltere'de dünyaya gelen Ozzy Osbourne, 1970'lerd heavy metal grubu Black Sabbaht'ın vokalisti olarak ünlendi. Gruptan kovulduktan sonra solo kariyerine başladı. 11 stüdyo albümü yayınladı. İlk yedi albümü 2 milyonun üzerinde satınca adı, müzik tarihine yazıldı.