Perdeleri kapatmadan cinsel ilişkiye giren çift, mahalleye değil tüm TikTok alemine rezil oldu! O anlar anbean kaydedildi

Bir çift perdeyi kapatmayı unutup tutkulu bir şekilde dans ederken, bir anda cinsel ilişkiye girmeye başladı. Tam karşılarında otel olan çift mahalleye değil tüm TikTok alemine rezil oldu.

Perdeyi kapatmadan cinsel ilişkiye girdiler!

Bir yandan çok faydalı bir yandan da son derece tehlikeli olan sosyal medyada her an bir yerlerde kayıt altına alınabilirsiniz. Bunlardan biri İngiltere'de perdeyi kapatmadan cinsel ilişkiye giren çiftin başına geldi. Önce dans eden çift, daha sonra da tutkulu bir şekilde ilişkiye girmeye başladı. O anlarda TikTok yayını yapan bir kişi çiftin cinsel ilişkiye girdiği anı anbean kaydetti.  

Çiftin cinsel ilişkiye girdiği anlar kaydedildi

İngiltere'nin Cornwall kontluğuna bağlı Falmouth kentinde evlerinin penceresini açık unutan bir çiftin yaptığı tüm hareketler, dışarıdakiler tarafından anbean görüldü. Çiftin evlerinin hemen karşısında lüks bir otelin olması ise 'şanssızlık' olarak nitelendirildi. Çünkü çift, evlerinin perdeleri açık bir şekilde dans etmeye ve cinsel ilişkiye girmeye başladı. Çiftin bu hareketleri de hemen karşılarında yer alan otelin müşterileri tarafından anbean görüldü.

Perdeleri kapatmadan cinsel ilişkiye giren çift, mahalleye değil tüm TikTok alemine rezil oldu! O anlar anbean kaydedildi - Resim : 1

Mahalleye değil, tüm TikTok alemine rezil oldular

Çiftin görüntüleri, TikTok'ta paylaşılmasının ardından kısa süre içerisinde gündem oldu. Sosyal medya kullanıcıları, video hakkında "Yerlerinde olmayı istemezdik" gibi yorumlarda bulundu.