Polis 82 saatlik görüntü inceledi! Otomobili çalan etekli hırsız yakayı ele verdi!

Zonguldak’ta park halindeki otomobil, etek giyen ve yüzünü kapatan bir kişi tarafından çalındı. Olay sonrası harekete geçen polis, 82 saatlik kamera görüntülerini inceleyerek otomobili buldu. Ekipler olayla ilgili 3 şüpheliyi gözaltına alınırken adliyeye sevk edilen şüphelilerden 1’i tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Polis 82 saatlik görüntü inceledi! Otomobili çalan etekli hırsız yakayı ele verdi!

Alınan bilgilere göre, İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Hırsızlık Bürosu ekipleri, il merkezinde park halindeki Fiat marka aracın etek giyen ve yüzünü kapatan bir şüpheli tarafından çalınması üzerine harekete geçti.

82 SAATLİK GÖRÜNTÜ İNCELENDİ

 Ekipler 82 saatlik kamera görüntülerini incelemeye aldı. Kamera incelemeleri ve çevre araştırması sonucu otomobil, Asma Mahallesi'nde branda ile örtülü bir şekilde gizlenmiş halde bulundu.

OTOMOBİLİN RENGİ DEĞİŞTİRİP PARÇALARINI SÖKTÜLER

Aracın çalındıktan sonra önce Elvanpazarcık beldesine götürüldüğü, burada açık mavi renge boyandığı ve şase numarasının kazınarak parçalarının da söküldüğü tespit edildi.

ŞÜPHELİLER GÖZALTINA  ALINDI

Hırsızlık olayının zanlıları R.C. (51), S.C. (22) ve İ.G. (27) ekiplerce yakalanarak gözaltına alındı. Mahkemeye sevk edilen İ.G. tutuklanarak cezaevine gönderildi. Diğer iki zanlı ise ifadelerinin ardından serbest bırakıldı.