Demet Akalın ile dostluğu biten Deniz Seki instagram hesabından bu fotoğrafı paylaştı! Deniz Seki instagram paylaşımları

Deniz Seki, arasının iyi olmadığı şarkıcı Çağla'yı programına davet eden dostu Demet Akalın'a rest çekmiş ve dostlukları bitmişti. Deniz Seki Instagram hesabından bu fotoğrafı paylaştı. Deniz Seki kimdir? Deniz Seki instgaram paylaşımları…

Kaynak: tv100.com

Deniz Seki kimdir?

Deniz Seki, 1 Temmuz 1970 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Babası Antalyalı olduğu için kendini Antalyalı hissetmektedir. İlkokulu Maçka Süheyla Artem, orta ve lise eğitimimi de yatılı olarak Çamlıca kız Lisesi'nde okudu.

Okulunu bitirdikten sonra, TRT İstanbul televizyonundaki sunuculuk sınavlarına katılarak sunucu olmaya karar verdi. İdealist bir yapıda olan şarkıcı sunuculuk yaparken içindeki müzisyen ruhunun çıkması biraz zaman aldı. Öyle ki, 1993 Yılında Melih Kibar'la tanışması sonucu müzik hayatına başladı.

Tesadüfler sonucu Melih Kibar'la tanışması ile reklam filmlerini seslendirmeye başladı. Daha sonraları Kenan Doğulu, Emel Müftüoğlu, Ege (şarkıcı), Ferda Anıl Yarkın, Zuhal Olcay ve Yaşar Günaçgün gibi şarkıcılara vokalistlik yaparak yoluna devam etti.

1995 Yılında, kendini iyice şarkı söylemeye hazır hissettiği anda, medeni cesaretini göstererek “POP – SHOW 95” Şarkı yarışmasına katıldı ve kendi yazdığı şarkı sözüyle 1. oldu.