Ramo dizisine dengeleri değiştirecek flaş transfer!

Show Tv'nin reyting rekortmeni dizisi Ramo'da sular durulmuyor. Olgun Şimşek'in diziye veda etmesinin ardından flaş bir hamle geldi. Ramo dizisine Barış Kışlak da katıldı. Kışlak, Cabbar karakterine hayat verecek...

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: Birsen Altuntaş - tv100

Bu sezon İstanbul'a taşınan Ramo dizisi son dönemde peş peşe yaşanan ayrılıklarıyla gündemde... Başarılı yönetmen M. Çağatay Tosun'un çektiği, BKM imzalı diziden Yiğit Özşener ve Olgun Şimşek'in ardından Pelin Körmükçü de ayrılmıştı.

Bu ayrılıkların ardından bu kez yeni bir isim diziye dahil oldu. Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç'i buluşturan "Ramo" dizisi son dönemde yaşanan ayrılıklarıyla gündemdeydi.

Yiğit Özşener ve Olgun Şimşek'in ardından Pelin Körmükçü de diziye veda etti. M. Çağatay Tosun'un yönettiği dizinin ekibine Barış Kışlak dahil oldu. Dizinin ana castına dahil olan Kışlak, Cabbar karakterine hayat verecek.

Barış Kışlak

Barış Kışlak kimdir?

Barış Kışlak, 1 Ocak 1983 yılında, Amerika’da dünyaya gelmiştir. Aslen Konyalı olan Barış Kışlak Oğlak burcudur. Barış Kışlak 38 yaşındadır.

Lisans mezunu olan Barış Kışlak, Akademi 35 Buçuk Sanat Evi oyunculuk okulunda ilk oyunculuk eğitimi almıştır. Hocaları Vahide Perçin ve Altan Gördüm’den oyunculuk hakkında eğitimler almaya devam eden genç oyuncu Barış Kışlak, ünlü yönetmen Mehmet Ada Öztekin tarafından kamera önü öğretimleri alarak kendisini sinema ve dizi ler için geliştirdi. Eric Morris yöntemi dersleri de alan Barış Kışlak’ın en büyük oyunculuk özelliği ise yer aldığı sinema veya dizilerde pek çok karaktere aynı projede rahatça hayat vermesidir.

Akademi 35 Buçuk da oyunculuk dersleri almıştır. Muhteşem Yüzyıl ve Benim İçin Üzülme dizilerinde küçük rollerde yer almıştır. 2019’da TRT ekranlarına gelen Vuslat dizisinde Altan Öztürk karakterini canlandırdı.

Rol Aldığı Diziler:

Vuslat (Altan Öztürk, 2019)

Muhteşem Yüzyıl

Benim İçin Üzülme

Rol Aldığı Filmler:

Müsadenizle Büyükler (2018)

Ramo dizisi oyuncuları kimdir?

Ramo – Murat Yıldırım
Sibel – Esra Bilgiç
Cihangir – Olgun Şimşek
Hasan – İlker Aksum
Yavuz – Yiğit Özşener
Fidan – İdil Fırat
Nehir – Devrim Özkan
Doğu – Mustafa Yıldırım
Ahsen – Pelin Körmükçü
Afet – Efsane Odağ
Sebahat – Sacide Taşaner