Şehrin göbeğinde eski koca dehşeti

Bir kadın daha boşandığı eşi tarafından vuruldu. Bu kez olayın meydana geldiği yer Rize merkez Cumhuriyet Caddesi'nde Hatice Kurt isimli kadın, boşandığı eşi Ali Rıza H.'nin silahından çıkan kurşunların hedefi oldu.

Rize merkez Cumhuriyet Caddesi üzerinde yaşanan olayda, bir dükkandan çıkan Hatice Kurt boşandığı eşi Ali Rıza H. tarafından silahla vuruldu.

Sokak ortasında silahla vurularak ağır şekilde yaralanan kadın olay yerine gelen 112 acil servis ekipleri tarafından yapılan ilk müdahalenin ardından Rize Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Eski eşini silahla vurarak ağır şekilde yaralayan A.R.H. ise kaçmaya çalışırken, olay yerindeki polis ekipleri tarafından yakalandı. Olayla ilgili inceleme sürüyor.

İfadesi kan dondurdu!

Ali Rıza H.'nin poliste verdiği ilk ifadesi adeta kan dondurdu. Hatice Kurt'tan şiddetli geçimsizlik nedeniyle boşandığını söyleyen Ali Rıza H., eski karısının sosyal medya hesabı açarak fotoğraf paylaşmasına kızdığı için silahla başından vurduğunu söyledi.

Öte yandan Hatice Kurt'un, sosyal medya hesabından en son kızı ile olan fotoğrafını 'Benim canlarım' notuyla paylaştığı görüldü.