Akılalmaz özelliklere sahip!.. Sahibi 320 bin dolara satışa çıkardı!

Rusya’nın Novorossiysk kentinde bir kişi, bir internet sitesinde kedisini 20 milyon rubleye (320 bin dolar) satışa çıkardı.

Google Haberlere Abone ol

Novorossiyk’te yaşayan Georgiy isimli bir kişi, internette doğaüstü güçleri olduğunu iddia ettiği ‘benzersiz’ bir kediyi satışa sundu.

Sputnik'te yer alan habere göre Georgiy’nin iki yıl önce Sibirya’da yerel bir şifacının mezarında karşılaştığı kedi, eve dönerken peşinden geldi. O da bunun bir işaret olabileceğini düşünerek kediyi yanına aldı, o zamandan beri hayatı iyi yönde çarpıcı şekilde değişti. Mezara gidip dileklerde bulunmadan önce hayatındaki diğer her şey gibi kötü durumda olan sağlığında da ciddi bir düzelme oldu.

​Georgiy, “Bir şüpheye düştüğümde mutlaka bir rüya görüyorum. Her şey açığa kavuşuyor ve ne yapmam gerektiği söyleniyor” dedi.

Georgiy, kediyi satma sebebini de şöyle açıkladı: “Kedi rüyamda bana kendisini satıp kazandığım parayı hayır için, daha fazla ihtiyacı olan birine vermemi söyledi.”

Rus basınına göre, ‘şifacı’ kedinin sahibi, bu fiyatı dikkat çekmek için koyduğunu, pazarlığa açık olduğunu da ifade etti.