Melike Öcalan bikinili pozlarıyla mest etti

5 yıl önce ekranlara ara veren Sabah Şekerleri programının eski sunucusu Melike Öcalan, yıllara meydan okuyor. Sosyal medyada son halini paylaşan Melike Öcalan düzgün fiziği ve güzelliğiyle dikkat çekti.

Google Haberlere Abone ol

Türkiye'nin en genç sunucusu olarak 12 yaşında çocuk defileleri sunumu ile ekranlara merhaba diyen Melike Öcalan 5 yıl önce ekranlara ara verme kararı almıştı.

Pandemi dönemi boyunca da Bodrum'daki evine yerleşen Öcalan bu dönemde boş oturmayarak televizyon için yeni projeler üretirken, gelecekte yazacağı kitabının da taslaklarını hazırlamayı ihmal etmedi.

Bodrum Bardakçı koyundaki evinde yepyeni dostluklara imza atan başarılı sunucu Azka Otel'de kalan eski dostu İzel ile güzel bir ikili olmuşlar.

 Melike Öcalan, "Meğer ne kadar hasretmişiz aynı sektörde, aynı dili konuşup, yapıcı fikir alışverişi yapabileceğimiz dostluklara, bir baktık ki ben onun saçını, o benim makyajımı, ben onun şarkı seçimini, o benim fotoğraf çekimimi yapar hale gelmişiz. 2021 yazı bize birbirine çok faydalı bir dostluğun anahtarını hediye etti" dedi.

Şaşmaz ile beraber sunmuştu

Öcalan, eski manken ve oyuncu Filiz Aker tarafından tabancayla vurularak öldürülülen Vatan Şaşmaz ile beraber Sabah Şekerleri programını sunmuştu.

Kaynak: SnobMagazin