Sadakatsiz’de ekrana kilitleyen sahne! Asya’nın gözü önünde inşaattan yere çakıldı!

Sadakatsiz dizisi dün akşam 14. yeni bölümüyle ekrana geldi. Asya ve Nil, Volkan'ın planını ortaya çıkarmak için Selçuk'a oyun oynadı. Selçuk'tan kaçan Nil bir inşaata sığındı. Volkan, Selçuk ve Nil arasında arbede çıktı ve bir kişi Asya'nın gözünün önünde yere çakıldı.

Kaynak: tv100.com

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve başrollerini Cansu Dere, Caner Cindoruk ile Melis Sezen'in paylaştığı Sadakatsiz dizisi, dün akşam nefes kesen bir bölümle izleyicileri ekrana kilitledi.

Sadakatsiz'in son bölümde Volkan, Asya'nın peşini bırakmadı. Volkan'ın Asya'yı takip etmesi için tuttuğu Selçuk ise, yaptığı şantajlarla Volkan'dan para aldı.

OYUNU ANLAYAN SELÇUK, NİL'İN PEŞİNE DÜŞTÜ

Selçuk, Nil'e değerli bir yüzük alarak evlenme teklifinde bulundu. Ancak Asya'yla Selçuk ve Volkan'ın planını ortaya çıkarmak için plan yapan Nil, içine düştüğü durum karşısında ne yapacağını bilemedi.

Asya'yı arayan Nil'in konuşmalarını duyan Selçuk ise oyuna geldiğini anlayınca deliye döndü. Bir yandan Asya'yı tehdit eden Selçuk diğer yandan ise şehirden kaçmaya çalışan Nil'in peşine düştü.