Ünlü çiftin velayet davasında flaş gelişme

Şarkıcı Özcan Deniz'in tartışmalı bir boşanma süreci yaşadığı eski eşi Feyza Aktan ile ortak çocukları için görülen velayet davasında flaş bir gelişme yaşandı.

Google Haberlere Abone ol

Şimdilerde dizileriyle gündeme gelen şarkıcı ve oyuncu Özcan Deniz'in oğlunun velayetini almak için eski eşi Feyza Aktan'a açtığı velayet davasının 2. duruşması görüldü. Darp iddialarıyla tartışmalı bir boşanma süreci geçiren çiftin çocuklarının velayeti konusundaki davada yeni bir gelişme yaşandı. Mahkeme, diğer tanıkların da dinlenmesi için duruşmanın ileri bir tarihe ertelenmesine karar verdi.

İstanbul 17. Aile Mahkemesi'ndeki duruşmaya, davacı Özcan Deniz ve Davalı Feyza Aktan geldi. Duruşmada taraf avukatları da hazır bulundu. Gizlilik kararı olan duruşmaya, basın mensupları alınmadı. Özcan Deniz'in abisi Ercan Deniz kardeşine destek olmak için adliyeye birlikte gelirken Feyza Aktan ise ablası ve yakınlarıyla birlikte geldi.

Duruşmada, aile dostları olan Minik Kalplerle El Ele Derneği (MİKA-DER) Başkanı Nesrin Ercan, bebek bakıcısı ve komşularının Özcan Deniz'in tanıkları olarak dinlendiği öğrenildi. Feyza Aktan'ın ablası ve iki komşusunun da tanık olarak dinlendi. Yaklaşık 3 saat süren duruşmada mahkeme diğer tanıkların da dinlenmesi için duruşmanın ileri bir tarihe ertelenmesine karar verdi.