Safiye Soyman'dan Miami paylaşımı! İşte Seda Sayan'ın Amerika'daki evi

Şarkıcı Safiye Soyman, yakın dostu Seda Sayan ile Amerika'ya gitti. Sayan'ın davetlisi olarak Miami'ye giden Soyman, tatilden keyifli anlarını takipçileriyle paylaşmaya devam ediyor. 60 yaşındaki şarkıcı, son olarak arkadaşının evinini balkonunda çektiği videoyu yayınladı.

Google Haberlere Abone ol

Müzik dünyasının sevilen isimleri Seda Sayan ve Safiye Soyman soluğu Amerika'da aldı. Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını sonrası normalleşme sürecinde ikili tatil için soluğu Miami'de aldı.

"BİR YILLIK DEŞARJ OLUYORUM" 

Safiye Soyman'ı Miami'deki evine davet eden Sayan, arkadaşına okyanus turu yaptırdı. Tatilden keyifli anları sosyal medya hesaplarından paylaşan Soyman, ' Bir yıllık deşarj oluyorum. İnşallah döndüğümüzde sahnelerimiz açılır" dedi.

Balkondan video çekmeye devam eden ünlü şarkıcı, "Burası sevgili Seda'cığımın on yıldır gelemediğim evi... 32'nci kat rezidans, bir tarafı okyanusa bir tarafı da göle bakıyor' ifadelerini kullandı. Amerika’yı yeniden keşfeden ikili bir süre daha orada kalacak.

"OKYANUSLA SINAVIM" 

Seda Sayan da Miami tatilinden fotoğraf ve videolarını sık sık Instagram’da takipçilerinin beğenisine sunuyor.

Son olarak okyanusa girerken çektiği videoyu yayınlayan Sayan, o anları, “Okyanusla sınavım. Biraz yemek yemeliyim. Dalgalar fırlattı beni” notuyla paylaştı.

Bir çocuk annesi Sayan, dün akşam da Safiye Soyman ile çektirdiği pozu, "Safiş'imle" diyerek paylaştı. Soyman da aynı kareyi "Aşkım benim" diyerek yayınladı.

EMLAK ZENGİNİ 

Türkiye’nin emlak zenginlerinden olan Seda Sayan geçtiğimiz günlerde 4 milyon dolara Büyükdere’den Boğaz’a nazır bir villa almıştı. İddialara göre ünlü sanatçının; İstanbul’da 30 dairesi, Bodrum’da üç villası Miami’de ve Londra’da birer evi var.