Sefirin Kızı 23. Bölüm izle

Sefirin Kızı dizisinin 23. bölümü Star TV ekranlarında yayınlandı. 12 Ekim 2020 tarihinde yayınlanan bölüm tek parça olarak internete yüklendi. İşte Sefirin Kızı dizisinin 23. bölümünü tek parça olarak izleyebileceğiniz link.

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

Sefirin Kızı dizisinin 23. bölümü Star TV ekranlarında yayınlandı.

Sefirin kızı 22. bölümde ne olmuştu?

Nare ve Sancar’ın kızları hakkındaki savaşları çok sert başlar. Sancar velayet davasında Nare’nin deli raporunu kullanmaz. Ama sağ gösterip sol vurur ve çok daha acıtıcı bir kurşunla Melek’in geçici velayetini almayı başarır.

Nare de sert oynamaya karar verir ve velayet konusunda yardım istemek için Gediz’e gider. Ama Sancar’ın ilk hasımlık hamlesi olarak Gediz’e de bir sürprizi vardır ve bu surpriz Gediz’i en zayıf yerinden vurur.

Gediz de canını çok acıtan bu hamleye cevap verir ama verdiği cevap Sancar’ın Yahya ile birlikte Kahraman’a karşı oynadığı oyunu tehlikeye atacaktır.

Halise mahkemede Menekşe’nin kötü bir üvey ana olduğuna şahitlik edince, Sancar geçmişte neler olduğundan şüphelenir. Elvan’ın yanıtları, evlat için evlenen Sancar’ın evlat için boşanma kararı almasına neden olur.

Şimdi sıra, her şey için Nare’den af dilemektedir.

SEFİRİN KIZI 23. BÖLÜM İZLE

Sefirin Kızı dizisinin 23. bölümünü tek parça halinde izleyebileceğiniz link.

Yapımcı: O3 Medya ve NGM
Yönetmen: Emre Kabakuşak 
Senaryo: Ayşe Ferda Eryılmaz - Sedef Nehir Erdem