Selin Ciğerci: İnat değil mi zayıflamıyorum!

Fenomen Selin Ciğerci, 'Balık etli kadın da güzeldir' diyerek tatilden mayolu pozlarını paylaşmaya devam ediyor. Kendisine zayıflaması yönünde gelen yorumlara da yanıt veren Ciğerci "İnat değil mi zayıflamıyorum" dedi.

Google Haberlere Abone ol

Futbolcu Gökhan Çıra ile evli olan Selin Ciğerci, Bodrum'daki 2 milyon dolara satın aldığı yazlığında hem dinlendi hem çalıştı. İşleriyle yoğun olan Ciğerci şu sıralar yaptığı mayolu pozlarla dikkat çekiyor. Açık sözlülüğüyle bilinen Selin Ciğerci, mayolu pozuna yaptığı son yorumla dikkat çekti.
 
Ciğerci, paylaşımında şunları söyledi: "Karyola bacağı gibi incecik bir bacağım olacağına... Böyle olmak beni daha çok mutlu ediyor yani şop yapıp kendimi incecik yapmasını da bilirdim mutluyum ben böyle seviyorum kendimi; bir dirhem et bin ayıp örter!

“İnat değil mı̇ zayıflamıyorum böyle kalacağım."

Ciğerci, kendisini sık sık Khloe Kardashian'a benzetmesiyle de biliniyor. Selin Ciğerci, taşıyıcı anne yöntemiyle bebek sahibi olmak için harekete geçtiğini duyurmuştu. Futbolcu Gökhan Çıra ile geçen yıl evlenen Ciğerci, ikiz annesi olmaya hazırlanıyor.