Sen Çal Kapımı dizisi 24. Bölüm Fragmanı izle, "Elimi çabuk tutarsam Serkan benim olacak!"

FOX ekranlarının vazgeçilmez dizlerinden Sen Çal Kapımı 24. Bölüm Fragmanı ile gündeme oturdu. Eda'nın Babaannesinin gelişi her şeyi değiştirir. Bu durum Eda ile Serkan'ı ayırmak için elinden gelen her şeyi yapan Balca'nın işine gelecektir.

Sen Çal Kapımı dizisi 24. Yeni bölümü ile 26 Aralık Cumartesi akşamı, saat 20.00'de FOX ekranlarında izleyici ile buluşacak. 

Sen Çal Kapımı Dizisi 24. Bölüm Ön İzlemesi

Eda ile Serkan'ın arası babaanneden sonra açılıyor. Balca aralarının çok kötü olduğunun farkında ve Serkan'ı ele geçirmek için elinden geleni yapmaya hazır. Öte yandan Eda'nın babaannesi, Balca'ya Eda'nın başka bir kısmeti olduğunu ve yakında geleceğini söylüyor.

Serkan, Balca’nın kendisiyle ilgilenmediğini, sadece işkolik bir çalışan olduğunu söylese de Eda kızın niyetinin farkına varmıştır. Serkan kıza ilgi göstermese de Balca’nın onun peşinde olduğundan emindir. Serkan da kendi görüşünde ısrar edince iddialaşırlar. Balca’nın Serkan’a ilgisi olup olmadığını anlamak için ikisi de kendince çeşitli yöntemler dener. Bu arada Eda’nın arkadaşları da boş durmaz ve Balca’nın bir açığını yakalamak için peşine düşer. Melo ve Fifi’nin bu çabaları kendilerine enteresan deneyimler yaşatır.

Şirketin hazırlanmakta olduğu bir ihale için çalışırlarken Balca, Eda’ya sinsi bir tuzak kurar. Eda ise patronunun gizli ortağı için birtakım hazırlıklar yaparken, aslında babaannesi için çalıştığının farkında değildir. Hem ihalenin sonucu hem de aynı gün Eda’nın babaannesinin hayatlarına girişi; Serkan ve Eda için çok büyük sürprizler yaratır.

Sen Çal Kapımı Dizisi 23. Bölüm Özeti

Serkan ve Eda aşkının ortasına Balca bir bomba gibi düşer. Yeni PR sorumlusu, Serkan’ın hayatının aşkı olacağını düşündüğünden Serkan’la yakınlaşma fırsatlarını kaçırmamaya çalışır. Şirketin hazırlanmakta olduğu bir ihale için çalışırlarken Balca, Eda’ya sinsi bir tuzak kurar. Eda ise patronunun gizli ortağı için birtakım hazırlıklar yaparken, aslında babaannesi için çalıştığının farkında değildir. Hem ihalenin sonucu hem de aynı gün Eda’nın babaannesinin hayatlarına girişi; Serkan ve Eda için çok büyük sürprizler yaratır.