Sen Çal Kapımı dizisi 27. Bölüm Fragmanı izle, "Evlenmek istiyoruz!"

Fox ekranlarının fenomen dizisi Sen Çal Kapımı'nın yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde Serkan, Eda ile evliliğini hiç bekletmek istemiyor. Eda istenirken, kına gecesi yapılıyor. Babaanne Eda ile Serkan'ın evliliğini onaylayacağını ama tek bir şartı olduğunu söylüyor.

Sen Çal Kapımı dizisi 27. Yeni bölümü ile 16 Ocak cumartesi akşamı saat 20.00'de Fox ekranlarında izleyici ile buluşacak.

Sen Çal Kapımı Dizisi 26. Bölüm Özeti

Bir yanda Seymen’in kötü niyetinin farkında olmayan Eda, diğer yanda Balca’nın kötü niyetinin farkında olmayan Serkan hata yapmaya ne kadar açık olduklarının farkında değillerdir. Birbirlerinin kalbini kıracak ve istemeden de olsa kıskandıracak hamleler yapmaya başlarlar.

Ayfer ve Aydan; Şef Alexander ile yakınlaşmak için artık birbirlerini atlatmaya çalışarak çabalamaktadır. Kendisi için yapılan rekabetin farkında olmayan Alexander ise iki hoş hanıma da eşit mesafede olmayı sürdürür. Engin Pırıl evliliğinde ise Pırıl’ın babası sorun çıkaracak gibidir.

Serkan ve Eda arasındaki gerilim sonunda ikisinin de beklemediği bir anda büyük bir patlamaya yol açar. Bir kıvılcım aralarındaki gerilimin alev almasını sağlamıştır. Bundan sonra olacaklar ise hayatlarının hiç ummadıkları bir noktaya savrulmasına neden olur.