10 gündür oğlundan haber alamayan Özcan Deniz'den flaş hamle!

Oğlundan haber alamayan Seni Çok Bekledim dizisinin başrol oyuncusu Özcan Deniz, eski eşi Feyza Aktan hakkında Çağlayan Adliyesi'ne giderek savcılığa suç duyurusunda bulundu. İşte detaylar...

Google Haberlere Abone ol

Özcan Deniz ile eski eşi Feyza Aktan arasında sular durulmuyor. Ünlü şarkıcı, ağabeyi Ercan Deniz ile birlikte Çağlayan Adliyesi'ne giderek eski eşi Feyza Aktan hakkında suç duyurusunda bulundu.

Eski eşinin oğlu Kuzey'i kendisine göstermediğini iddia eden Özcan Deniz, savcılığa sunduğu dilekçede oğlundan haber alamadığına yer verdi.

"Oğlumun bugün doğum günü"

Savcılık çıkışı soruları yanıtlayan Özcan Deniz, oğlu Kuzey'in bugün doğum günü olduğunu ve kendisini göremediğini ifade etti. Özcan Deniz, "10 gündür oğlumdan haber alamıyorum. Güvenlik kamerasından bazı görüntüler gördüm, tedirgin oldum. Onlar bende kalsın. Savcılığa sunduk. Oğlumun bugün doğum günü. Onunla bir araya gelemiyorum" dedi.

Özcan Deniz, "Oğlumu ayda 4 kere görüyorum. Bu ne benim için ne de oğlum için yeterli değil" diyerek sözlerini sürdürdü.

Özcan Deniz, eski eşi Feyza Aktan’ın şiddet iddialarıyla ilgili sorulara, “Görüyorsunuz ben burada hukuksal olarak haklarımı arıyorum. Bunun cevapları burada verilir. O yüzden bu magazinel bir durum değil benim için. Hepsinin cevaplarını alacaksınız. Hepsi yargıda olan durumlar. Ne desem yargıyı etkilemiş olurum” dedi.

Kaynak: Hürriyet