Seni Kalbime Sakladım 1. bölüm tek parça izle! Seni Kalbime Sakladım 1. bölüm full izle! Seni Kalbime Sakladım ilk bölüm izle

Seni Kalbime Sakladım 1. bölüm tek parça olarak internete yüklendi. Başrollerinde Sevda Erginci ve Ekin Mert Daymaz'ın yer aldığı Seni Kalbime Sakladım 1. bölüm full izleyebileceğiniz linki sizler için paylaştık. İşte, Seni Kalbime Sakladım ilk bölüm izleyebileceğiniz link...

Seni Kalbime Sakladım 1. bölüm izle

Sevda Erginci ve Ekin Mert Daymaz'ın başrollerini paylaştığı Seni Kalbime Sakladım 1. bölüm tek parça olarak yayınlandı. Dizinin ilk bölümünde neler yaşanacağı merak konusu oldu. Dziseverler, TRT 1 ekranlarında yayınlanan Seni Kalbime Sakladım 1. bölüm full izleyecekleri linki araştırıyor. TRT 1 ekranlarının yeni dizisi ilk bölümü ile ekranlarda yerini aldı. 30 Haziran 2022 tarihinde Seni Kalbime Sakladım ilk bölüm full internete yüklendi. 

Seni Kalbime Sakladım 1. bölümde; Ünlü bir ilaç şirketinin yöneticisi olan Zeynep, basına yansıyan asılsız haberlerden sonra şirketin sahibi olan dedesi Yusuf Abdullah’ın evlilik baskısıyla karşı karşıya kalır. Zeynep dedesinin gönlünü hoş etmek için kendisine geçici bir sevgili ararken, karşısına “yek parmak vale” olarak ün salmış Civanmert çıkar.

Civanmert de annesinin dikkatsizliği yüzünden büyük bir borca girmiştir. Zeynep ona bir teklif sunar; kısa bir süreliğine sevgili gibi davranacak, vakti geldiğinde kendi yollarına gideceklerdir. Neticede ikisi de kazançlı çıkacaktır. Civanmert istemeden de olsa teklifi kabul etmek zorunda kalır. Ve bambaşka hayatlara sahip olan Civanmert ile Zeynep’in masalsı aşk oyunu böylece başlar.

Seni Kalbime Sakladım 1. Bölüm izle

Seni Kalbime Sakladım 1. Bölüm full izleyebileceğiniz link…

Seni Kalbime Sakladım dizisi konusu nedir?

İki farklı dünya, iki farklı yaşam tarzı...

Zengin, güzel ve zeki bir kadın olan Zeynep ile 'yekparmak vale' olarak tanınan dürüst ve mert delikanlı Civanmert'in yollarının kesişmesiyle, birbirlerine olan aşkı konu edinecek.

Seni Kalbime Sakladım dizisi oyuncuları kimdir?

  • Sevda Erginci - Zeynep
  • Ekin Mert Daymaz - Civanmert
  • Gökçe Akyıldız - Deren
  • Mehtap Bayri - Türkan
  • Elçin Afacan - Reyhan
  • Evren Duyal -
  • Osman Alkaş - Yusuf
  • Gülseren Gürtunca - Adalet