Serdar Ortaç, boğaz manzaralı evini satışa çıkardı! Değerini duyanın ağzı açık kaldı

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç borçlarını ödemek için boğaz manzaralı evini satışa çıkardı. Evin değerini duyan kulaklarına inanamadı.

Serdar Ortaç, boğaz manzaralı evini satışa çıkardı! Değerini duyanın ağzı açık kaldı

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, boğaz manzaralı evini satışa çıkardı. Tam 750 meterekare evini borçlarını ödmek için satışa çıkaran Serdar Ortaç'ın evinin değerini duyanlar kulaklarına inanamadı. 8 oda, 4 salon, 4 banyo bulunan evinin manzarası da bir o kadar güzel.

Serdar Ortaç'ın evinin değeri ne kadar?

Beyaz Magazin programında Serdar Ortaç hakkında bir iddia ortaya atıldı. “Serdar Ortaç elinde kalan son evi satılığa çıkarmış" denilen programda evin değerinin 4.9 milyon dolar olduğu açıklandı.

Serdar Ortaç, boğaz manzaralı evini satışa çıkardı! Değerini duyanın ağzı açık kaldı - Resim : 1

750 meterekare arsa üzerine kurulu

Programda "İstanbul’un en güzel lokasyonlarından İstinye sırtlarında, boğaz manzaralı, 750 metrekare arsa üzerine kurulu, 8 oda 4 salon, 4 banyo, özel tasarım bina, teraslı, balkonlu, özel kamera sistemli, peyzajlı, evde yok yok" denildi.

15 milyon lira borç ödedi

Serdar Ortaç yaz aylarında "Borçlar belimi büktü" diyerek bu yıl şarkı yapamadığını söylemişti. 15 milyon lira borç ödediğini belirten Ortaç, "Şimdi kendime çalışma zamanı. İnşallah parayı bu defa tutarım" demişti.