Serdar Ortaç'ın Gülben Ergen'e laf atması gerginlik yarattı

Sahnede sandalyeye oturmaya çalışırken düşen Serdar Ortaç, neden Gülben Ergen’e atıfta bulundu, Ergen ünlü popçuya hangi manidar yanıtı verdi?

Pandemi sonrası konserden konsere koşturan Serdar Ortaç, geçen pazar İstanbul’da sevenleriyle buluştu. Yıllardır MS hastalığına karşı mücadele veren Ortaç, bacak kasları zayıfladığı için konserlerinde sık sık sandalyede oturmak zorunda kalıyor. Bir ara yine yorulan ünlü popçu sandalyeye oturmak isterken yere düştü.

Vokalisti ve görevliler Ortaç’ı yerden kaldırmaya çalıştı. Annesi nesrin Ortaç da seyirciler arasında olan ünlü popçu ise bu anlarda sakinliğini korudu.

Serdar Ortaç daha sonra görevliden yardım alarak ayağa kalktı. Ünlü şarkıcı davulcudan çalmaya devam etmesini istedi.

Ortaç geçen ay Düzcespor’un şampiyonluk kutlamalarında sahne aldığı akşam sahnede düşen ve sevenlerini korkutan Gülben Ergen’e atıfta bulundu.

Öte yandan Gülben Ergen, Serdar Ortaç’ın sahnede düştükten hemen sonra sahnede kendisini anmasına şaşırdı ve şu manidar tweet’i attı:

“Sahnede düşerken ‘Ben Gülben miyim’ demek o anda insanın aklına nasıl gelir? Bilinçaltında yer eden nedir? Geçmişler olsun...”

Serdar Ortaç bir süre söyleyeceği türkünün sözlerini de unuttu.

Ortaç’ın konserindeki aksilikler bununla da bitmedi. Ses sistemi arızalandı. Ünlü şarkıcı buna rağmen sahnesine ara vermedi ve dansçılarıyla beraber seyirciyi coşturmaya devam etti.

Serdar Ortaç ertesi gün düştüğü anın videosunu Instagram sayfasından yayınladı ve altına “sandalye kaydı. Bundan sonra sandalyeyi sahneye yapıştırıcaz” yorumunu yazdı.