Sevgilisini silahla vurup 8. kattan attı

İşsiz kalınca bunalıma giren adam sinir krizi geçirdikten sonra sevgilisini 8. kattan attı. Hemen arkasından kendisi de atlayarak intihar etti.

Kaynak: TV100.COM - Mustafa Kemal Büyükkaya

33 yaşındaki teknoloji geliştiricisi olarak çalışan adam işini kaybedince bunalıma girdi. Birlikte yaşadığı sevgilisi ona moral vermek ve her şeyin düzeleceğine ikna etmek için çok uğraştı.

Adam yaşadığı psikolojik sorunlarla baş edemedi ve cinnet getirdikten sonra önce sevgilisini silahla vurdu, ardından da cansız bedenini yaşadıkları evin penceresinden aşağıya attı. Ardından da kendisini boşluğa bırakarak yaşamına son verdi.

Genç kadın olaydan bir kaç gün önce arkadaşına attığı mesajta şöyle yazmıştı: Oraya (buluşma için belirledikleri yer) gelemedik. Benimle tartışmaya başladı, neredeyse çarpıyorduk. Beni gerçekten korkuttu, zamana ihtiyacı olduğunu söyledi. Onu gerçekten zorlayamam, aptalca bir şey yapacağını söyledi. Eve zorla getirdim, yarın tekrar deneyeceğim.

İşte bu mesajlar kadının son mesajlarıydı. Genç adam işsizlik sorunu nedeniyle sorun yumağının içinde bulunuyordu ve kendini toparlayamıyordu. Olanlardan kendisini sorumlu tuttuğu için her şeye aşırı reaksiyon gösteriyordu. Her geçen gün bunalımın dozu daha da artıyordu.