Sıla'nın paylaşımına tepki yağdı!

Ünlü şarkıcı Sıla'nın cuma akşamı Elazığ'da meydana gelen 6.8'lik depremin ardından sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraf tepki topladı.

Google Haberlere Abone ol

Elazığ'da kurtarma çalışmaları canla başla sürerken Sıla'nın paylaşımı takipçileri tarafından eliştiri yağmuruna tutuldu.  Geçtiğimiz günlerde ünlü şef Hazer Amani ile dünyaevine giren Sıla ise bu acılı günde sosyal medya hesabı Instagram'dan arkadaşlarının alkol aldığı fotoğrafı paylaştı. Şarkıcının paylaşımı kısa sürede tepki çekti.

 Deprem paylaşımı gelmedi

Elazığ'da meydana gelen 6.8'lik deprem şu ana kadar 39 vatandaş yaşamını yitirdi, binin üzerinde vatandaş ise yaralandı. Sosyal medya kullanıcıları depremzedelerin acılarını paylaştıkları mesajlar yayınladılar. Tüm Türkiye'nin yasa boğulduğu ve binlerce kişinin acısını paylaştığı olayda ünlü şarkıcı Sıla'dan depreme dair paylaşım gelmedi.

 Arkadaşları ile kadeh kaldırdı

Sıla, arkadaşının elinde kadehle çekilmiş fotoğrafını "Benim biricik Tubi'm o. İyi gün, kötü gün, vasat gün, sır gün (!) Her daim iyi ikili olacağız. Bir de dün 30'una bastı, iyi mi!" notuyla paylaştı. Ünlü şarkıcının bu paylaşımının altı eleştiri yorumlarıyla doldu taştı.

Deprem oldu haberin var mı?

Birçok takipçi, Sıla'ya "Elazığ'da deprem oldu, haberin var mı?" sorusunu sordu. Sosyal medya kullanıcıları ünlü şarkıcıyı herkesin kenetlenip tek yürek olduğu bu zor günde duyarsızlıkla suçladı.