Sinan Özen'den Neva için kritik açıklama

Bağırsaklarındaki rahatsızlık nedeniyle dün sabah yedinci kez ameliyat olan Sinan Özen'in kızı Neva'nın sağlık durumu hakkında babasından açıklama geldi. İşte Neva'nın son durumu...

Sinan Özen'den Neva için kritik açıklama

Sinan Özen, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda kızının son durumu hakkında bilgilendirme yaparak şu ifadelere yer verildi:

Bildiğiniz gibi Neva iki gün önce yedinci kez ameliyat oldu.

Allah'ın yardımı ve sevenlerimizin duasıyla şükürler olsun başarılı bir ameliyat oldu. Gerçeği söylemek gerekirse bu uzun süreçte yaşananlar psikolojik olarak bizi çok etkiledi. İnanın bu konuyla ilgili bırakın konuşmayı tek bir kelime söylemeye mecalimiz kalmadı.

Ama Neva'ya manevi olarak pozitif enerji aktarmak için güçlü olmaya çalışıyoruz. Son ameliyatımız çok başarılı geçti. Doktorlarımız başta olmak üzere Neva'mızın şifa bulması için emeği geçen, dualarıyla bize güç veren herkese çok teşekkür ediyoruz.

Önümüzde ameliyatın olumlu sonuçlarını görebilmeyi umduğumuz on beş günlük bir bekleme sürecimiz var. Her zaman olduğu gibi bu süreçte de sevenlerimizden dua istiyoruz. Allah'tan hem kızımız için hem de şifa bekleyen bütün hastalarımız için acil şifalar istiyor, herkese teşekkür ediyoruz.