Sadakatsiz dizisinin yıldızı Burak Sergen entübe edildi

Başrollerini Cansu Dere ve Caner Cindoruk ile paylaştığı Sadakatsiz dizisinin setinde koronavirüse yakalandıktan sonra hastaneye kaldırılan ve yoğun bakıma alınan dizinin Haluk Güçlü'sü Burak Sergen entübe edildi.

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

Sadakatsiz dizisinin başrol oyuncularından Burak Sergen geçen hafta pazartesi günü apar topar hastaneye kaldırılmış, solunum güçlüğü çektiği için yoğun bakıma alınan usta oyuncuya korona teşhisi konulmuştu.

Ünlü oyuncunun oğlu Cansın'ın da virüse yakalandığı ortaya çıkmıştı. Burak Sergen'in bir haftadır yoğun bakımda tutulduğu ve solunum güçlüğü sorununun devam ettiği öğrenilmişti. Burak Sergen'in daha iyi solunum yapabilmesi için entübe edildiği açıklandı.

Işıl Sergen'den açıklama

Burak Sergen'in eski eşi Işıl Sergen, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

Hastaneden son aldığımız bilgi doğrultusunda, Burak bilinci açıkken kendisin de bilgilendirilmesi sonucunda daha iyi solunuma ulaşabilmesi adına entübe edilmiştir.

Sizlerden büyük ricam, haber yaparken oğlumun hassasiyetine önem göstermeniz ve babamızın iyi olacağına dair inancımızda yanımızda olmanızdır.

Oğlu da koronavirüse yakalanmıştı

Burak Sergen'in Işıl Sergen ile olan evliliğinden olan oğulları Cansın Sergen de koronavirüse yakalanmıştı. 1 hafta ilaç tedavisi gören Cansın'ın şu anda herhangi bir sağlık problemi bulunmuyor.