Son dakika... Ferhan Şensoy hayatını kaybetti

Son dakika... Usta sanatçı Ferhan Şensoy'un hayatını kaybettiği öğrenildi. İşte Şensoy'un ölüm nedeni...

Son dakika...Tiyatro sanatçısı Ferhan Şensoy, bir süredir tedavi gördüğü hastanede tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

Sanatçının kızı Müjgan Ferhan Şensoy sosyal medya hesabından babası hakkında duygusal paylaşımda bulunarak acısını duyurdu.

İşte ölüm nedeni

İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi'nden yapılan açıklamada, ünlü tiyatro sanatçısı Ferhan Şensoy'un ciddi kalp damar hastalıkları ve solunum yetersizliği nedeniyle vefat ettiği belirtildi.
İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi, ünlü tiyatro sanatçısı Ferhan Şensoy'un ölümüne ilişkin açıklama yaptı. Açıklamada, "Uzun süredir kalp-damar hastalıkları ve metabolik hastalıklarla ilgili farklı hastanelerde tedavi gören, ülkemizde yetişen en önemli tiyatroculardan olan, meddahlık geleneğinin simgesi kavuğu, 30 yıla yakın süre taşıma onuruna sahip Ferhan Şensoy dün gece sabaha karşı İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi’nde ciddi kalp damar hastalıkları ve solunum yetersizliği nedeniyle vefat etmiştir. Tüm sanatseverlere ve ailesine baş sağlığı ve sabır dileriz" ifadelerine yer verildi.

 

Kızı Derya Baykal da üzüntüsünü ifade ettiği bir paylaşımla acı haberi duyurdu.

Eşi Derya Baykal ise "Ustamı, kızlarımın babasını kaybettik..." paylaşımıyla acı haberi duyurdu.

Usta Sanatçı Ferhan Şensoy'un hayatını kaybetmesinin ardından birçok isim taziye paylaşımında bulundu.