Evrim hakkında şoke eden sözler

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler yarışmasından Evrim Keklik hakkında zehir zemberek bir açıklama geldi. Yarışmanın favorilerinden Barış Murat Yağcı, Evrim ile asla görüşmeyeceğini ve hakkını helal etmediğini söyledi.

Google Haberlere Abone ol

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler yarışmasında daha önce aralarında gerginlik yaşanan Evrim Keklik ile Barış Murat Yağcı arasındaki buzlar, Evrim'in elenmesinden sonra da erimedi. Evrim hakkında zehir zemberek açıklamalar yapan Barış Murat Yağcı, "Yarışma bittikten sonra Türkiye'ye döndüğümde de asla kendisiyle görüşmem, hakkımı helal etmiyorum" diyerek tepkisini dile getirdi.

TV8 ekranlarından yayınlanan 'Survivor' 24 Haziran Çarşamba akşamı 117. bölümüyle ekranlara geldi. Evrim'in elenmesiyle 7 yarışmacının kaldığı adada Barış'ın Evrim hakkındaki sözleri dikkat çekti. Evrim'in kendisine yönelik algı yaratmaya çalıştığını söyleyen Barış Murat Yağcı, "Hakkımı helal etmiyorum" dedi.

'Survivor 2020'nin çeyrek finalinde ilk elenen isim Evrim Keklik oldu. Bu hafta Sercan ve Nisa ile eleme potasına giren Evrim, SMS oylamasında en düşük oyu alarak 4,5 aylık Survivor macerasını noktaladı.

Dün akşam yeni bölümüyle ekranlara gelen Survivor'da Evrim'in vedası yarışmacılar arasında da konuşuldu. Arası çoğu yarışmacıyla iyi olmayan Evrim için Yasin ve Cemal Can güzel şeyler söylerken, Barış Murat Yağcı'nın sözleri herkesi şaşırttı.

Ada röportajında elenen Evrim hakkında konuşan Barış, "Benim için yanlış bir karakter ve çok hata yaptı" dedi.

Barış Murat Yağcı, sözlerine, "Evrim, birçok kişiye yaptığı gibi beni de kandırmayı başardı. Beni çekti ve bir şekilde insanlara karşı beni doldurdu. Bana isim isim verip algı operasyonları yaptı. Bunlar 'Survivor'da gördüğüm şeyler bunun için ona kızamam. Bir dönem onunla yakın arkadaşlığım vardı. Bir şekilde stratejilerinin ve planlarının parçası olmamı istedi" diye devam etti.

"Üzüldüğüm bir nokta var, öyle ya da böyle bir paylaşımın içerisindeyken benim sakatlığımla ilgili baskı kurmaya çalıştı. Metin Kuş üzerinden bana algı yarattı, sakat olmadığım algısı yaratmaya çalıştı. Beni insanlarım gözünde oyundan kaçan birisi gibi göstermeye çalıştı. Bu sakatlıkla ilgili bana yaptığı ayıbı yanlışı hiçbir zaman unutmayacağım."

Barış Murat Yağcı ve Evrim Keklik
Barış Murat Yağcı ve Evrim Keklik

"Survivor'dan sonraki yaşantımda da kendisiyle asla görüşmeyeceğim çünkü onu affetmiyorum" diyen Barış, "Birçok şey paylaştık iyisiyle kötüsüyle ama giderken bile konseyde 'Allah kimseye sakatlık vermesin' derken bile bana laf çarpmıştı. Ben daha önce bir oyunda fenalaştığımda kalkıp yanıma gelmediği gibi, 'Ona yemek verin, kendine gelir' söyleminde bulunmuştu. Ben bunu çok sonra öğrenmişti" dedi.

"Yaptığı çok hata var hep halının altına süpürdüm. Söylediği gereksiz birçok söz var. Bunlar çok talihsizdi ama kendisine hakkımı asla helal etmiyorum. Bundan sonraki yaşantımda da asla görüşmeyeceğim. Benim için yanlış bir karakter ve çok hata yaptı. Onu her zaman bana iftira atan, benim kötülüğümü isteyen bir birey olarak hatırlayacağım."

Öte yandan Barış Murat Yağcı, omzundan bir sakatlık geçirmişti. Bazı oyunlarda oynayamayan Barış'a inanmayan Evrim ise "Sen ne zaman oynayacaksın? Haydi bir oyna artık" demişti.

Evrim'e çok sinirlenen Barış ise eline matarayı alıp Evrim'e doğru kaldırmış ve "Beni delirtme. Sakatım sakat" diye bağırmıştı. Bu kavganın ardından araları daha da açılan ikiliden Barış, geçtiğimiz benchte otururken fenalaştı, arkadaşları telaşla yanına koşup doktor çağırırken Evrim oralı olmamıştı.

Barış'ın sakatlığı sırasında Evrim'in "Açtır, yemek verin kendine gelir. Dün yemiştir bir dünya şey" tepkisi ise sosyal medyada günlerce konuşulmuştu.