Survivor'da dil polemiği büyüdü

En çok izlenen televizyon programlarından Survivor'da yine gerginlik büyüyor. Acun Ilıcalı Gönüllüler takımını sert bir şekilde uyardı.

Google Haberlere Abone ol

Survivor 2021 Ünlüler - Gönüllüler tüm hızıyla başladı. Yayınlanan yeni bölüm fragmanında Ünlüler ve Gönüllüler arasında tansiyon yükseldi. Acun Ilıcalı'nın Gönüllüler takımına yaptığı uyarı ise şoke etti.

Survivor 2021 yeni bölüm fragmanında Ünlüler ve Gönüllüler dokunulmazlık yarışı için karşı karşıya geliyor. Yoğun mücadelenin yaşandığı Survivor'da yayınlanan yeni fragmanda Steven ve Çağrı arasında yaşanan gerginlik damga vurdu.

Steven'ın dilini çıkararak yaptığı sevinç gösterisi Çağrı'yı adeta deliye döndürdü. Dilin içeride duracak' diye Steven'a sert tepki gösteren Çağrı'yı takım arkadaşları zor sakinleştirdi. Steven ise 'sana mı yaptım ben' diyerek kendini savundu. Öte yandan Acun Ilıcalı da Gönüllüler'in yanına gitti ve bir uyarıda bulundu.

Mavi takımın yanında gelen Ilıcalı, "Ben şimdi bir şey söyleyeceğim Gönüllüler, sizin amacınız oyunu çıkmaza sokmaksa şöyle bir şey yapalım. Altınız birden bileğimiz ağrıyor deyin." dedi