Survivor 2022 All Star Ayşıl Özaslan kimdir? Ayşıl Özaslan kaç yaşında, nereli? Survivor Ayşıl ne zaman yarıştı?

Survivor 2007 yarışmacısı Ayşıl Özaslan, Acun Ilıcalı’nın sunuculuğunu yaptığı Survivor 2022 All Star ünlüler kadrosuna katıldı. İkinci hafta kadroya dahil olan Survivor Ayşıl Özaslan hayatı merak konusu oldu. Peki, Survivor 2022 All Star Ayşıl Özaslan kimdir? Ayşıl Özaslan kaç yaşında, nereli?

Survivor Ayşıl Özaslan kimdir, kaç yaşında?

Fear Factor ve Boxun Yıldızları programlarına katılan Survivor Ayşıl Özaslan, TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor 2022 All Star kadrosuna dahil oldu. Survivor All Star Ünlüler takımı yedek yarışmacıları arasında yer alan Ayşıl Özaslan yarışmaya dahil olur olmaz sürgün adasına gönderildi. Yarışmayı severek izleyenler Survivor Ayşıl’ın hayatını ve ne zaman yarıştığını merak ediyor. Peki, Survivor 2022 All Star Ayşıl Özaslan kimdir? Ayşıl Özaslan kaç yaşında, nereli?

SURVİVOR AYŞIL ÖZASLAN KİMDİR?

Acun Ilıcalı’nın sevilen yarışma programı Survivor All Star 2022 kadrosuna dahil olan Ayşıl Özaslan gündeme geldi. Peki Survivor Ayşıl Özaslan kimdir? Ayşıl Özaslan, 1978 yılında İstanbul'da dünyaya geldi.

Lisansını Marmara Üniversitesi'nin Dış Ticaret bölümünde tamamlayan Özaslan, New York’ta Berkeley College üniversitesine giderek Ekonomi eğitimi aldı. Bir dönem yaşadığı Amerika'da kendisine bir işletme açtı.

Ayşıl Özarslan o esnada, 'Fear Factor' yarışmasına katılmış ve ardından Survivor'a davet edilmiştir.

Çocukluk yaşlarından beri spora ilgi duyan ve sporla ilgilenen Ayşıl Özaslan, 20 senedir çeşitli spor dallarıyla uğraşmıştır.

2007 yılında ekrana gelen Survivor “Aslanlar – Kanaryalar” sezonunda yarıştı. İddialı yarışmacı 24 kişiden ilk ikiye kaldı.

Daha önceden Survivor ve Fear Factor yarışmalarına katılmış bir isim olan Ayşıl Özaslan, "Boxun Yıldızları" programına da katılmıştır.