Survivor Nagihan Karadere uğradığı cinsel istismarı anlattı! "Henüz 12 yaşındaydım..."

Survivor yarışmasıyla tanınan Nagihan Karadere Gökhan Çınar'a konuk oldu. Karadere küçük yaşlarda uğradığı cinsel istismarı anlattı. Ünlü isim, "Ben henüz 12 yaşındayken bir istismar yaşadım" diyerek korkunç olayı anlattı.

Uğradığı cinsel istismarı anlattı!

Survivor yarışmasında hırsı ve öne çıkan karakteriyle tanınan Nagihan Karadere hakkında bilinmeyenleri Gökhan Çınar'ın YouTube kanalında yaptığı programda anlattı. Çocukluğunda yaşadığı cinsel istismarı anlatan Nagihan Karadere anlattıklarıyla sosyal medyada gündem oldu.

"Henüz 12 yaşındaydım"

Karadere, "Ben henüz 12 yaşındayken bir istismar yaşadım. O dönemler küçük bir kasabada yaşadığımız için akrabalara gidip gelme olayları çok fazla oluyordu. Uzak bir akraba diyebilirim hatta bu olay için. Her gittiğimiz yerde insanlara hizmet etmeyi de çok severdim.
Mutfağa gider evdekilere çay servisi yapardım. Bir gün yine böyle bir durumda salonda herkes otururken ben mutfağa bardakları bırakmaya gitmiştim. Arkamdan birisi geldi ve sarıldı. Ben herhalde yengemdir diye düşündüm. Arkama dönüp baktığımda uzak akrabalardan birini gördüm. Bana sarılıp öpmeye başladı. Ne yapacağımı bilemedim." dedi.

Survivor Nagihan Karadere uğradığı cinsel istismarı anlattı! "Henüz 12 yaşındaydım..." - Resim : 1

"O an sesim çıkmasın ki kimse ayaklanmasın diye düşündüm"

Nagihan Karadere yaşadığı olayla şoke olduğunu anlatırken "Vücudum taş kesti ve elim ayağım titremeye başladı. O an sesim çıkmasın ki kimse ayaklanmasın diye düşündüm. Bunun sonrası da oldu. Bu anlattığım ilk olanıydı. Ne yapmam gerektiğini hiç bilemedim" dedi.

Survivor Nagihan Karadere uğradığı cinsel istismarı anlattı! "Henüz 12 yaşındaydım..." - Resim : 2

"Yalan konuştuğumu düşünürler diye sustum"

Bir daha o eve gitmek istemediği için ağladığını söyleyen Karadere, "Ortaya bir şey atıp da çocuk olduğum için yalan konuştuğumu düşünürler diye bir şey yapamadım. Ebeveynlerin çocuklara bunu erken yaşta öğretmesi gerekiyor. Bu olayların ardından aynı aile bizimkilerle sürekli görüşmek istiyordu. Bir gün dayanamadım ve başladım ağlamaya. Annem yanıma geldi ve 'neden giyinmedin?' dedi. Ben 'gitmek istemiyorum' dedim. Kaybedecek hiçbir şeyim yoktu gerekirse beni dövsün, bana ceza versin diye düşündüm. Bunları göze aldım ve olayı anlattım. Siz içeride otururken mutfağa gittiğimde bunları yaşadım ve korktum size söyleyemedim dedim. Gitmeyelim lütfen dedim. O gün oraya gitmedik ve annem bana sarıldı." dedi. 

"Annem üzerime daha çok titremeye başladı"

Survivor Nagihan "O da bu durum karşısında kötü hissetti. İnanacağını hiç düşünmemiştim ve bana inandı. O saatten sonra iletişimi tamamen koparttık o insanlarla. Annem üzerime daha çok titremeye başladı. Gittiği her yere beni götürdü ve beni hiç yalnız bırakmadı. Bu tarz konular hiçbir zaman konuşulmadı. Aşırı utangaç bir çocuktum. Bu konuların çocuklarımıza öğretilmesi gerektiğini düşünüyorum" diyerek sözlerini bitirdi.