Tamir için getirilen makinenin kapağını açan usta tamirci gördüğü manzara ile hayatının şokunu yaşadı

Sakarya’nın Akyazı ilçesinde çamaşır makinesi bozuk olan bir kişi tamirci çağırdı. Eve çamaşır makinesini tamir etmeye gelen adam üst kapağı açınca hayatının şokunu yaşadı. Makinenin üst kısmında 1 buçuk metre uzunluğunda yılan derisi çıktı.

Tamir için getirilen makinenin kapağını açan usta tamirci gördüğü manzara ile hayatının şokunu yaşadı

Sakarya Akyazı'da Yongalık Mahallesi'nde yaşayan Erkan Bucak çamaşır makinesi bozulunca tamir edilmesi üzerine Halim Sağlam’ı çağırdı. Usta makineyi açınca gördüğü manzaraya inanamadı.

 Tamir için sökülen çamaşır makinesinin üst kısmında çıkan yaklaşık 1 buçuk metre uzunluğunda yılan derisi çıktı. Gördüğü manzara karşısında şoke olan Sağlam, yılanın makinenin içinde olabileceği düşüncesiyle makinede yılanı aradı. 29 yıldır beyaz eşya tamirciliği yaptığını aktaran Sağlam, daha önce böyle bir şeyle karşılaşmadığını söyledi.

Tamir için getirilen makinenin kapağını açan usta tamirci gördüğü manzara ile hayatının şokunu yaşadı - Resim : 1

"DERİSİNİ ÇIKARIP GİTMİŞ"
Çamaşır makinesini tamir etmek için söken ve yılan derisiyle karşılaşan Halim Sağlam, “Çamaşır makinesi 'ısıtmıyor' diye dükkanımıza getirildi. Üst kapağını açtığımda kafası üst tarafta gövdesi ise aşağılarda olan yaklaşık bir buçuk metrelik bir yılan derisi vardı. Çok şaşırdım ve korktum. Hemen arkadaşımı çağırdım. Yılanın kendisi içeride mi diye düşündüm. Sonrasında makinayı yatırıp altına falan baktık. Ama yılan yoktu derisini çıkarıp gitmiş. Köy yerlerinde duranların bu olaylara çok dikkat etmesini istiyorum” dedi.