Taraftarlardan ilginç protesto! Görenler şaşkına döndü: Elindeki koyunla başkanı istifaya çağırdı!

Spor Toto 1.Lig’e yükselen Kocaelispor’da, taraftar grubu derneği Hodri Meydan yapılacak olan Olağan Seçimli Mali Genel Kurul öncesi Başkan Engin Koyun’u istifaya davet ederken bir taraftarların koyunlarla 'Engin Koyun istifa' diye bağırması dikkat çekti.

TFF 1.Lig’de şampiyon olarak Spor Toto 1. Lig’e yükselen Kocaelispor’da bu hafta sonu Olağan Seçimli Mali Genel Kurul yapılacak. Kurul öncesi taraftar grubu derneği Hodri Meydan toplantı düzenledi.

ELİNDE KOYUNLA İSTİFA İSTEDİ

Toplantı sonrasında istifa çağrısına devam eden bazı taraftarlar, ilginç bir görüntüye imza attı. Ellerinde koyun tutan taraftarlar, 'Engin Koyun istifa' diye bağırdı.

"KOCAELİSPOR’U SEVİYORSAN, KOCAELİSPOR’U BIRAK"

Toplantıda konuşma yapan Hodri Meydan Taraftar Derneği Başkanı Haluk Bozo, "Başkanımız Engin Koyun’a bugüne kadar yaptığı desteklerden dolayı teşekkür edip, bugünden sonra bırakması gerektiğini deklare ettik. Bizi bir türlü anlamıyor. Kulübü kendi menfaatlerince kendi şirketiymiş gibi yönetmeye başladı. Kulüp başkanımız bizi hırsızlıkla itham etti. Biz hırsız da değiliz, sinyalci de değiliz. Biz kupalara, mazilere sahip çıkacak insanlar istiyoruz kulübümüzün başında. Hepimiz Kocaelispor’a sahip çıkmak için toplandık. Son kez Engin Koyun başkanımıza söylüyoruz; Kocaelispor’u seviyorsan, Kocaelispor’u bırak. Düşürdüğün yerden çıkardın. Yaptığın hizmetlerden ötürü sana teşekkür ediyoruz. Bir an önce Kocaelispor’u bırakıp gitmeni istiyoruz” dedi.