İki aile birbirine girdi! Polis dahil 6 yaralı

Konya'nın Karapınar ilçesinde husumetli iki aile arasında çıkan tartışmada taraflardan hafif yaralananlar oldu. Yaralılar hastaneye kaldırıldı. İki tarafın hastanede karşılaşması sonucu tartışma tekrar alevlendi ve silahlı ve bıçaklı kavgaya dönüştü.

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: A.A

Konya'nın Karapınar ilçe merkezinde husumetli iki ailenin fertleri arasında tartışma çıktı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine taraflardan bazıları hafif yaralandı. Yaralılar Karapınar Devlet Hastanesine kaldırılınca taraflar burada yeniden karşılaştı. Burada da devam eden tartışma silahlı ve bıçaklı kavgaya dönüştü.

Müdahale etmek isteyen polis yaralandı

Hastane polisi ile güvenlik görevlilerinin müdahalesi yetersiz kalınca bölgeye takviye polis ekibi istendi. Silah ve bıçakların kullanıldığı kavgada B.A, H.A, B.A, F.U, S.U. ile kavgaya müdahale etmek isteyen polis memuru H.İ.G. yaralandı.

Dört kişi gözaltına alındı

Takviye polis ekiplerinin müdahalesi ile kavgaya karışan 4 kişi gözaltına alındı. Yaralılar Konya'daki çeşitli hastanelere kaldırıldı.

Soruşturma sürüyor

Öte yandan polis memuru H.İ.G'nin tüfekten çıkan saçmalarla ayağından yaralandığı, sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.