Gönül Yazar hastaneye kaldırıldı!

"Taş Bebek" lakaplı duayen sanatçı Gönül Yazar hastaneye kaldırıldı. Sanatçının sağlık kontrollerinin sürdüğü belirtiliyor.

'Taş bebek' hastaneye kaldırıldı!

Magazin camiasında ‘Felaket Tellalı’ olarak anılan ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, sosyal medya hesabından Gönül Yazar’la ilgili üzücü bir haber paylaştı.

Gönül Yazar’ın hastaneye yatırıldığını duyuran ve sanatçının hastanede çekilmiş bir fotoğrafını paylaşan Akay, “Efsane sanatçılarımızdan Gönül Yazar, bugünlerde sağlık sorunları ile uğraşıyor. 14 Nisan’da hastanede kontrolleri yapıldı ve Safra kesesi taş dolu olduğu anlaşılan Yazar’ın, ameliyata alınmasına karar verildi ancak eve gönderilmişti. Gönül Hanım, dün bulantı nedeni ile tekrar hastaneye yatırıldı ve kan değerlerine bakılıyor. Zor günler geçiren usta sanatçımızı sevenleri bir an olsun yalnız bırakmıyor. Ben de kendisine acil şifalar diliyorum.” dedi.

Eşref Kolçak taburcu oldu

Onur Akay, uzun süredir hastanede tedavi gören usta oyuncu Eşref Kolçak’la ilgili de sevindirici bir haber verdi.

Akay mesajında, “Usta sinema sanatçısı 92 yaşındaki Eşref Kolçak ise, uzun süredir Bursa Çekirge Devlet Hastanesi'nde tedavi görüyordu. Ancak bugünlerde sosyal medyada yoğun bakımda olduğu söylenerek kendisi için dua istendi. Eşref Kolçak’a yazarımız Nursel Eroğlu telefonla ulaştı ve taburcu olduğunu öğrendik. Şu an evinde dinlenen Kolçak’ın sağlık durumu çok iyi ve herkese selamı var.” ifadelerini kullandı.