Terim, Falcao ile ilgili kötü haberi verdi

Tecrübeli teknik adam Fatih terim 2-0 kazandıkları Rizespor maçı sonrasında yayıncı kuruluşa konuştu. Terim, Falcao ile ilgili kötü haberi verirken, 6 Kasım'da oynanacak Real Madrid maçı içinde açıklamalarda bulundu.

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100

Rizespor maçı sonrasında galibiyeti değerlendiren Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim "Bugün herkes elinden geleni yaptı ve formasının hakkını vermek için uğraştı. beraber oynama kültürünü artırmamız lazım. Değişikliklere ayak uydurmamız lazım. İkinci yarı başında bir top haricinde pozisyon vermedik. Bu bizim için sevindirici. Çok pozisyon bulduk, oyunu domine ettik. Bu da istediğimizdi. Bunu daha çok geliştirmemiz lazım." dedi.

"Talihsiz sakatlık yaşadı"
 
Sakatlanan Şener Özbayraklı ile ilgili bilgi veren Terim, "Şener Özbayraklı talihsiz sakatlık yaşadı. Mariano ile birlikte çok önemli oyuncu. Real Madrid maçı gibi maçlarda hızlı oyunculara ihtiyacımız var. Uzun süre olmayacak gibi." açıklamasını yaptı.

"Falcao, 10 gün ya da daha fazla olmayacak"
 
Radamel Falcao hakkında da açıklama yapan Terim "Falcao, Real Madrid maçında oynamayacak ama yarın sabah İspanya'ya tedavisi için gidecek. 10 gün ya da daha fazla bizimle olamayacak." diye konuştu.

"İspanya'da Real Madrid gibi oynamak kolay değil"

Real Madrid maçıyla ilgili de görüşü istenen Terim "Real Madrid maçı buradaki gibi olmayacak. İspanya'da Real Madrid ile oynamak kolay değil, Burada olmadığı gibi.. Ama orada daha zor olacak. Galatasaray çıkıp Galatasaray gibi oynarsak neler olacağını görüyoruz. Çıkacağız ve elimizden geleni yapacağız." ifadelerini kullandı.