Tesla Türkiye için 10 şehirde iş ilanı açtı! Tesla Türkiye'de hangi şehirlerde iş ilanı açtı? Tesla iş ilanı şartları...

Elon Musk'ın sahibi olduğu Tesla, Türkiye için 10 şehirde iş ilanı açtı. Dünyaca ünlü elektrikli otomobil üreticisi şarj istasyonu kurmak için harekete geçti. Tesla Türkiye'de hangi şehirlerde iş ilanı açtı? Herkes iş ilanı için aranan özellikleri araştırıyor. Peki, Tesla iş ilanı şartları neler?

Tesla Türkiye için 10 şehirde iş ilanı açtı!

Elon Musk'ın sahibi olduğu Tesla, İstanbul'un da içinde olduğu 10 ilde 11 şarj istasyonu kurmak için harekete geçti. Ayrıca, Türkiye ofisi için iş ilanı da açtı. Peki, Tesla Türkiye'de hangi şehirlerde iş ilanı açtı? Resmi internet sitesindeki süper şarj (Supercharge) istasyonlarının konumuna Türkiye'de eklendi. Herkes iş işlanı için aranan özellikleri merak ediyor. Tesla iş ilanı şartları neler? İşte Tesla'nın iş ilanı açtığı 10 şehir ve şartlar...

Tesla Türkiye'de hangi şehirlerde iş ilanı açtı?

Dev elektrikli otomobil üreticisi Tesla, aralarında İstanbul'un da bulunduğu 10 şehirde 11 şarj istasyonu kurmak için harekete geçti. Diğer şehirler ise Ankara, Aydın, Antalya, Bursa, Balıkesir, Edirne, İzmir, Hendek (Sakarya) ve Konya olarak belirtildi.

Tesla’nın; Model S, Model 3, Model X ve Model Y elektrikli otomobillerini Türkiye’ye getirmesi bekleniyor. Tesla ayrıca iş ilanları sayfasında İstanbul'da ofis müdürü ve satış danışmanı için iş ilanı yayımladığı görüldü. İş ilanına başvuracak olan kişide aranan özellikler ise henüz beliritilmedi.