TFF açıkladı! Ermenistan maçında tribünler bayraklarla donatılacak, Cumhuriyetin 100. yılına özel koreografi yapılacak

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) A Milli Futbol Takımı'nın 2024 Avrupa Şampiyonası (EURO 2024) Elemeleri D Grubu'nda Ermenistan ile yarın yapacağı maçta tribünlerin Türk bayraklarıyla donatılacağını, Cumhuriyetin 100. yılına özel koreografi hazırlandığını açıkladı. TFF’nin açıklamasında, “32 bin Türk bayrağı ile tribünleri dolduracak olan taraftarlarımız, göğsünde gururla ay-yıldızlı armayı taşıyan 'Bizim Çocuklara' yine destek verecek” denildi.

TFF açıkladı! Ermenistan maçında tribünler bayraklarla donatılacak, Cumhuriyetin 100. yılına özel koreografi yapılacak

A Milli Futbol Takımı, 2024 Avrupa Şampiyonası (EURO 2024) Elemeleri D Grubu 5.maçında yarın Ermenistan ile karşı karşıya gelecek. Eskişehir Yeni Stadyumu'nda oynanacak mücadele saat 21.45'te başlayacak. Söz konusu maç hakkında Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) açıklama yapıldı. Açıklamada, tribünlerin Türk bayraklarıyla donatılacağı belirtildi.

TFF’nin açıklamasında şu ifadelere yer verildi:

"32 bin Türk bayrağı ile tribünleri dolduracak olan taraftarlarımız, göğsünde gururla ay-yıldızlı armayı taşıyan 'Bizim Çocuklara' yine destek verecek. Şanlı Cumhuriyetimizin 100. yılına özel hazırladığımız koreografimizle, dev Türk bayrağımızla yarın Eskişehir'de sahaya tek yürek olarak çıkacağız."