Tozkoparan İskender 15.Bölüm full izle

Trt1 ekranlarının sevilen dizisi Tozkoparan İskender’in 15.Bölümü yayınlandı. Tozkoparan İskender dizisi 15.Bölümde; Kasırga’nın Mavi Ay’ı bodrum katına kilitlediği, Mavi Ay’ın ise izinsiz olarak cezalı odayı kullandığı ortaya çıkmıştır. İşte 21 Mart 2021 tarihli Tozkoparan İskender 15.Bölüm...

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

Tozkoparan İskender 15.Bölümü yayınlandı. 21 Mart 2021 tarihinde yayınlanan Tozkoparan İskender dizisinin son bölümde; Kasırga’nın Mavi Ay’ı bodrum katına kilitlediği, Mavi Ay’ın ise izinsiz olarak cezalı odayı kullandığı ortaya çıkmıştır. Refika ve Rüya, her iki takımın alması gereken ceza konusunda anlaşmazlığa düşer. Diğer yandan Fikri, laboratuvara bırakılan notu Mavi Ay ve Salih’e gösterir. Bunun üzerine İskender, Cihangir hakkındaki şüphelerini yeniden hatırlamaya başlar. Önce nişan taşından adının silinmesi, sonra da geçmişe dönmesi gerektiğini söyleyen notun ortaya çıkmasıyla İskender bunalır. İskender’e destek olmak isteyen Mavi Ay, Cihangir’in gerçekten geçmişten gelip gelmediğini anlamak için bir plan yapar. Fikri’nin şüpheleri ise Kuzgunlar üzerinde yoğunlaşır. İskender’in yaralarına merhem olmak isteyen Salih, İskender’i Mavi Ay ile birlikte Okçular Tekkesi’ne götürür. İşte Tozkoparan İskender dizisinin 15.Bölüm tek parça linki…

Tozkoparan İskender 14. Bölümde ne olmuştu?

Mavi Ay, İskender sayesinde Salih ve Rüya’nın nikahına son anda yetişmiştir. Nikaha yetişme telaşıyla yaşanan koşturmaca sonucunda Elif ile Sinan hasta olur ve sabah okula gelemezler. İskender, Asya ve Arda hesap sormak için Kasırga’nın kulüp odasına giderler. Diğer yandan Giovanni, geçmişe dönebilmek için zaman makinesinin tekrar çalıştırılması gerektiğini düşünür ve işleri hızlandırmak adına bir plan yapar. Mavi Ay’ın kulüp odasına giden İskender, girişe yapıştırılmış bir not bulur. Notta yazanları takip ederek bir sonraki notta yazan ipuçlarının peşine düşen İskender, en sonunda ormanın derinliklerine kadar ilerler. Farkında olmadan adeta bir zaman yolculuğu yapan İskender’in yolu, ormanda Mavi Ay, Salih ve Fikri ile kesişir. Ancak Tozkoparanları hiç beklemedikleri bir sürpriz beklemektedir. İskender’in adı Nişan taşından silinmiştir.

Tozkoparan İskender 15.Bölüm izle

Tozkoparan İskender 15.Bölüm tek parça olarak izleyebileceğiniz link.

Tozkoparan İskender dizisi konusu nedir?

Daha çocuk yaşta rekorlara imza atmış süper kahraman İskender günümüze geliyor. Üstelik yol arkadaşları Salih ve Fikri hocaları ve peşinden ayrılmayan ezeli düşmanı Giovanni ile birlikte.
1515 yaşında olmasına rağmen olağanüstü yeteneklere sahip olan kemankeş İskender, 150150 yılından yaşadığı döneme geri dönmez ise tarihin seyri değişecek, Tozkoparanlar yok olacak ve kötüler kazanacak. Fakat İskender’in derdi sadece bu değil. Onu günümüzde de pek çok sorun bekliyor olacak. Bir türlü kontrol etmeyi beceremediği güçleri, sürekli peşinde olan Venedikli okçu Giovanni ve okuldaki baş belası Kasırga takımı. Ve tabi ki tüm bu tehlikelere karşı Mavi Ay takımı İskender’i yalnız bırakmayacak.

Tozkoparan İskender dizisi oyuncuları kimdir?

Dizinin kadrosunda Tozkoparan dizisinden tanıdığımız isimlerin yanı sıra sürpriz oyuncular da var. Dizinin çocuk oyuncuları arasında Çağan Efe Ak, Tuana Naz Tiryaki, Esat Polat Güler, Yağız Kılınç, Ülkü Hilal Çiftçi, Leya Kırşan, Defne Erşen, Deniz Erayvaz, ve Mert Erdoğdu gibi birbirinden yetenekli isimler bulunuyor.
Dizide çocuk oyunculara Yusuf Gökhan Atalay, Burak Alkaş, Fırat Albayram, Sera Tokdemir, Muhittin Korkmaz, Esin Gündoğdu, Mehmet Emin Kadıhan ve Suna Selen gibi çok sevilen yetişkin oyuncular eşlik ediyor.