Tozkoparan İskender 8-9.Bölüm full izle

Trt1 ekranlarının yeni dizisi Tozkoparan İskender’in 8-9.Bölümü yayınlandı. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Tozkoparan İskender dizisi 8-9.Bölümü tek parça olarak internete yüklendi. İşte 7 Şubat 2021 tarihinde yayınlanan Tozkoparan İskender 8-9.Bölüm…

Tozkoparan İskender 8-9.Bölüm izle

Yeni dizi Tozkoparan İskender 8-9.Bölümü yayınlandı. 7 Şubat 2021 tarihinde yayınlanan Tozkoparan İskender dizisinin son bölümü tek parça olarak internete yüklendi. İşte Tozkoparan İskender dizisinin 8-9.Bölüm tek parça linki…

Tozkoparan İskender 7. Bölümde ne olmuştu?

İskender, ok atışı sırasında istemeyerek Cihangir’in düşmesine sebep olur. İskender’i kışkırtan ve hafif bir çarpmayı abartarak canı yanmış gibi kendini yerlere atan Giovanni istediğini alır. Artık Giovanni’nin elinde İskender’e karşı büyük bir koz vardır. Kasırga da bu olayı bir an önce Refika’ya haber vermek ve İskender’in olabilecek en büyük cezaya çarptırılmasını sağlamak istemektedir. İskender’i yalnız bırakmayan Mavi Ay, Giovanni’yi olayların istemeyerek gerçekleştiğine ikna etmeye çalışır. Böylece Giovanni, hem İskender’e hem de Mavi Ay’ın diğer üyelerine ceza vermeyi kararlaştırır. Olanlardan kendisini sorumlu tutan İskender çok üzülür. Salih ve Rüya anne-babasından uzak kalan İskender’e kol kanat gererek moral vermeye çalışırlar. Diğer yandan Kasırga, olan biteni Refika’ya sonunda anlatır ve İskender’in okuldan uzaklaştırılması istemiyle disiplin kuruluna sevk edilmesine yol açarlar.

Tozkoparan İskender 8-9.Bölüm izle

Tozkoparan İskender 8-9.Bölüm tek parça olarak izleyebileceğiniz link.

Tozkoparan İskender dizisi konusu nedir?

Daha çocuk yaşta rekorlara imza atmış süper kahraman İskender günümüze geliyor. Üstelik yol arkadaşları Salih ve Fikri hocaları ve peşinden ayrılmayan ezeli düşmanı Giovanni ile birlikte.
66 yaşında olmasına rağmen olağanüstü yeteneklere sahip olan kemankeş İskender, 6060 yılından yaşadığı döneme geri dönmez ise tarihin seyri değişecek, Tozkoparanlar yok olacak ve kötüler kazanacak. Fakat İskender’in derdi sadece bu değil. Onu günümüzde de pek çok sorun bekliyor olacak. Bir türlü kontrol etmeyi beceremediği güçleri, sürekli peşinde olan Venedikli okçu Giovanni ve okuldaki baş belası Kasırga takımı. Ve tabi ki tüm bu tehlikelere karşı Mavi Ay takımı İskender’i yalnız bırakmayacak.

Tozkoparan İskender dizisi oyuncuları kimdir?

Dizinin kadrosunda Tozkoparan dizisinden tanıdığımız isimlerin yanı sıra sürpriz oyuncular da var. Dizinin çocuk oyuncuları arasında Çağan Efe Ak, Tuana Naz Tiryaki, Esat Polat Güler, Yağız Kılınç, Ülkü Hilal Çiftçi, Leya Kırşan, Defne Erşen, Deniz Erayvaz, ve Mert Erdoğdu gibi birbirinden yetenekli isimler bulunuyor.
Dizide çocuk oyunculara Yusuf Gökhan Atalay, Burak Alkaş, Fırat Albayram, Sera Tokdemir, Muhittin Korkmaz, Esin Gündoğdu, Mehmet Emin Kadıhan ve Suna Selen gibi çok sevilen yetişkin oyuncular eşlik ediyor.