Çağlar Ertuğrul kimdir? Çağlar Ertuğrul kaç yaşında? Çağlar Ertuğrul Nereli?

TRT 1’in sevilen dizisi Teşkilat’ta Serdar Kılıç karakterine can veren Çağlar Ertuğrul; Medcezir, Fazilet Hanım ve Kızları, Afilli Aşk gibi dizilerde rol aldı. Ünlü model Adriana Lima'ya attığı tweetle gündeme gelen Çağlar Ertuğrul kimdir? Çağlar Ertuğrul kaç yaşında?

Çağlar Ertuğrul kimdir? Çağlar Ertuğrul kaç yaşında? Çağlar Ertuğrul Nereli?

Çağlar Ertuğrul, 8 istihbaratçının kahramanlık öyküsünü konu edinen Teşkilat dizisinde Serdar rolüne hayat veriyor. Birçok dizi ve filmde yer alan Çağlar Ertuğrul, Dağ filmi ile adından söz ettirdi. 5 Kasım 1987'de Karşıyaka, İzmir doğumlu ünlü oyuncu Çağlar Ertuğrul kimdir? Bir dönem ünlü model Adriana Lima'ya attığı tweetle gündeme gelen ErtuğrulÇağlar Ertuğrul kaç yaşında? Çağlar Ertuğrul Nereli?

Çağlar Ertuğrul kimdir? Çağlar Ertuğrul kaç yaşında? Çağlar Ertuğrul Nereli? - Resim : 1

ÇAĞLAR ERTUĞRUL KİMDİR?

Çağlar Ertuğrul 5 Kasım 1987'de Karşıyaka, İzmir'de doğdu. 2005 yılında Bornova Lisesi'nden mezun oldu. 2011 yılında Koç Üniversitesi, makine mühendisliği bölümünü bitirdi. Burada ilk kez tiyatro ile tanıştı.

13 Nisan 2009 tarihinde ilk kez Koç Üniversitesi'nde "Romeolar ve Julietler" adlı bir oyunda oynayarak sahne almıştır. Ardından çeşitli oyunlarda sahneye çıkmıştır. Kendisine ait bir Youtube kanalı vardır ve buradan çeşitli komedi tarzında eğlenceli videolar paylaşmaktadır. 2012 yılında Alper Çağlar'ın yönettiği Dağ adlı bir askerî filmin baş rolünde yer almıştır. Filmde, Çağlar Ertuğrul'a Ufuk Bayraktar eşlik etmiştir. Filmde oynamasının ardından tanınmıştır. Ardından Bana Masal Anlatma filminde oynamıştır. Medcezir, Benim İçin Üzülme ve Afili Aşk gibi bazı televizyon dizilerinde rol almıştır.

Çağlar Ertuğrul kimdir? Çağlar Ertuğrul kaç yaşında? Çağlar Ertuğrul Nereli? - Resim : 2

35 buçuk sanat evinde eğitim gördü. Bir süre sonra reklamlarda yer almaya başladı. Ardından 2012 yılında Alper Çağlar'ın yönetmenliğini yaptığı Dağ filminde rol aldı ve ününü artırdı. Bunun üstüne Mahsun Kırmızıgül'ün yönettiği Benim İçin Üzülme dizisinde yer aldı. Bu çalışmaların ardından Kurt Seyit ve Şura ve Boynu Bükükler adlı dizilerde de yer aldı.ir rol veriyor” dedi. Çağlar Ertuğrul son olarak TEŞKİLAT dizisinin kadrosunda yer alıyor.

Çağlar Ertuğrul kimdir? Çağlar Ertuğrul kaç yaşında? Çağlar Ertuğrul Nereli? - Resim : 3

FİLMOGRAFİ

2012- Dağ (Oğuz)
2015- Bana Masal Anlatma (Haşmet)
2016- Dağ 2 (Üsteğmen Oğuz Çağlar)
2017- Biz Size Döneriz (Akın Yılmaz)
2018- Ailecek Şaşkınız (Onay)

Çağlar Ertuğrul kimdir? Çağlar Ertuğrul kaç yaşında? Çağlar Ertuğrul Nereli? - Resim : 4

TELEVİZYON

2012-2014 Benim İçin Üzülme (Sinan Avcıoğlu)
2014 Beyaz Karanfil (Başar Korkmaz)
2014 Boynu Bükükler (Galoş Ersen)
2014 Kurt Seyit ve Şura (Yusuf)
2014 MedCezir (İnanç Pars)
2017-2018 Fazilet Hanım ve Kızları (Yağız Egemen)

TİYATRO

Romeo ve Juliet
Yobaz
Kaos Teorileri
Leş