TRT Yönetim Kurulu Üyesi Atakan Yılmaz kimdir? Atakan Yılmaz nereli, kaç yaşında?

Türkiye Radyo-Televizyon Kurumu'na (TRT) yönelik atamalar gerçekleştirildi. TRT Yönettim Kurulu Üyesi olan 9 isim arasında Atakan Yılmaz da var. Peki, TRT Yönetim Kurulu Üyesi Atakan Yılmaz kimdir?

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

Türkiye Radyo-Televizyon Kurumu'na (TRT) yönelik atamalar gerçekleştirildi. TRT Yönettim Kurulu Üyesi olan 9 isim arasında Atakan Yılmaz da var. Peki, Atakan Yılmaz kimdir? 

Resmi Gazete'de yayımlanan atama kararı ve Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile Türkiye Radyo-Televizyon Kurumu'nun yönetim yapısında değişikliğe gidildi ve görevlere yeni atamalar yapıldı. TRT Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü İbrahim Eren'in görev süresi dolarken, Mehmet Zahid Sobacı TRT Genel Müdürü, Ahmet Albayrak da TRT Yönetim Kurulu Başkanı olarak atandı.

TRT Yönetim Kurulu üye sayısı da 7'den 9'a çıkarıldı. TRT'nin yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluştu: “Ahmet Albayrak, Mehmet Zahid Sobacı, Atakan Yılmaz, Hilal Kaplan Öğüt, Meryem İlayda Atlas Çetin, Mücahid Eker, Oğuz Göksu, Oğuzhan Bilgin, Veysel Kurt." TRT Yönetim Kurulu Üyesi olan Atakan Yılmaz hakkında internette bilgiye ulaşılamamakta.