Seksenler dizisiyle ilgili flaş gelişme! Tarih belli oldu!

TRT'nin fenomen dizisi Seksenler’in yayınlanacağı tarih belli oldu. Son olarak kadrosuna Reha Özcan ve Zeynep Demirel gibi isimleri dahil eden Seksenler dizisinin eylül ayında günlük olarak yeniden ekranlarda olması planlanıyor.

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: Birsen Altuntaş - tv100

TRT ekranlarında 24 Ocak 2012'den beri yayınlanan fenomen dizi Seksenler'in başrol oyuncusu Rasim Öztekin'in hayatını kaybetmesi büyük üzüntüye sebep olmuştu.

Merak ediliyordu

Öztekin'in vefatının ardından 'Fehmi' rolünün ne olacağı merak edilirken, dizinin son yaptığı transferler gündem yaratmıştı.

Seksenler'in kadrosuna son olarak Mucize Doktor dizisinde rol alan Reha Özcan ve Fenerbahçe'nin yardımcı antrenörü Volkan Demirel'in eşi Zeynep Demirel katılmıştı.

Yapımcı Birol Güven, başka isimlerin daha kadroya katılacağı bilgisini verirken, dizinin yeni yayın tarihi de uzun süreden bu yana merak ediliyordu.

Tarihi açıklandı

Seksenler dizisinin ekrana gelmesi planlanan tarihi açıklandı.

 Birol Güven imzalı Seksenler'in yaz boyu haftalık dizi olarak yayınlanacağı konuşuluyor. Mucize Doktor'dan ayrılan Reha Özcan'ın ve Zeynep Demirel'in kadrosuna dahil olduğu dizinin eylül sezonunda da yeniden günlük olarak ekranda olması planlanıyor.

Seksenler dizisinin yapımcısı Birol Güven'in kısa süre içerisinde konuyla ilgili resmi açıklamayı yapması bekleniyor.