Tuba Büyüküstün fena patladı: Umut'la ayrıldık, barışmadık

Tuba Büyüküstün pandemi sürecinde ayrıldığı Umut Evirgen'le dayanamayıp barıştığı haberine tepki gösterdi ve zehir zemberek açıklama yaptı.

Google Haberlere Abone ol

Tuba Büyüküstün ayrıldığı Umut Evirgen ile ilgili barıştı haberlerine tepki göstererek şu paylaşımı yaptı: " Bugün , magazin basınında yine asılsız haberler torbasına bir haber daha eklenmiş, torba bayağı bir ağırlaştı.

Bir birey özel hayatıyla ilgili açıklama yapmayı sevmiyor diye fütürsuzca at koşturma anlayışını algılamakta maalesef zorlanıyorum.

Aa ayrıldılar! Aldattı! Aldatıldı! Yok onunla değil, bununla aldatmış! Aa aldatma da yokmuş!! Dayanamadılar, barıştılar!! Ve daha neler... Haber yok, kimi yazsak okunur diye belli kişiler üzerinden haber devamlılığı yaratılmaya çalışılıyor sanırım.

Bırakın sanatçı olmayı, insan olarak mahremiyetimize saygıyı hak etmiyor muyuz? Halka “mâl olmak” deyimi düzeltme (inceltme) işareti kaldırılınca yanlış anlaşılmaya sebep oldu galiba. Yeni algıda, halka “mal olmuş” bir sanatçı olarak -özel hayatımla ilgili- görevim olan açıklamayı yapayım. Umut ile birkaç ay önce ayrıldık. Benim hayatımdaki varlığı ve değeri büyük. Mahremiyetimize saygı gösterilmesi gerektiğini düşünüyorum. Saygı duymayı bilmek zenginliktir. Anlamlar kaybolmasın diye inceltme işaretlerine ihtiyacımız var

Herkese sevgiler..."