Türkiye için hayli bir hayli korkutucu tarih maalesef verildi. Ne yapsak boş. Kollarınızı bağlayıp bekleyeceksiniz

Meteoroloji uzmanı Kerem Ökten, sosyal medya hesabından Türkiye için hayli korkutucu bir haberi verdi. Ökten, "Ankara'da yarın yine etkili Yaz sağanakları bekleniyor. Pazar günü ise şimdiye kadarki en etkili yağışlar görülebilir. Bunlar baskın yağışlar. Ne kadar önlem alınsa da; sıkıntı yaratması gayet normal" dedi.

Türkiye için hayli bir hayli korkutucu tarih maalesef verildi. Ne yapsak boş. Kollarınızı bağlayıp bekleyeceksiniz

El nino hava olaylarının haziran ayında ciddi bir yağışa neden olması bekleniyor. Yazı bekleyen vatandaşlara da önceki gün meteorolojik kaynaklar tarafından kötü haber verildi. Meteorolojik kaynaklar yazın Türkiye'de biraz daha gecikeceğini ve haziran ayında serin-yağışlı bir hava beklediklerini ifade etti. 

TÜRKİYE İÇİN KORKUTUCU TARİHİ VERDİ! 

Son olarak meteoroloji uzmanı Kerem Ökten sosyal medya hesabından Türkiye için korkutucu tarihi verdi. Özellikle Ankara'yı işaret eden Ökten, "Ankara'da yarın yine etkili Yaz sağanakları bekleniyor. Pazar günü ise şimdiye kadarki en etkili yağışlar görülebilir. Bunlar baskın yağışlar. Ne kadar önlem alınsa da; sıkıntı yaratması gayet normal. Araçlarınızı mazgalların üzerine park etmeyerek belediyemizin işlerini kolaylaştırınız" dedi.