Türkiye'nin çoğu ayrı uyarıldı ama siz apayrı uyarıldınız... Kocaeli, Sakarya, Bolu, Düzce, Zonguldak, Bartın ve Ordu acil baksın

Türkiye'nin büyük bir çoğunluğu yağmurlar konusunda ayrı olarak uyarıldı ancak Kocaeli, Sakarya, Bolu, Düzce, Zonguldak, Bartın ve Ordu bambaşka şekilde uyarıldı. Burada yaşayan vatandaşların acil olarak bakması gerekiyor. Detaylar haberimizde.

Türkiye'nin çoğu ayrı uyarıldı ama siz apayrı uyarıldınız...  Kocaeli, Sakarya, Bolu, Düzce, Zonguldak, Bartın ve Ordu acil baksın

Türkiye'de yağışlar etkisini göstermeye devam ediyor. Hatta güçlü yağışlar nedeniyle bazı illerimizde hayat felç olmuş durumda. Vatandaşlar günlük işlerini bile yapmakta zorlanır hale geldi. 

Vatandaşlar yağışların pazar günü ile sınırlı kalıp kalmayacağını merak ediyordu. Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından konuyla ilgili sorulara net yanıtlar geldi. Yağışlar etkisini pazartesi günü de sürdürmeye devam edecek. Hatta bazı illerimizde etkisini ciddi şekilde artıracak. 

BU İLLERE ÖZEL UYARI

Tunceli, Elazığ, Bingöl, Muş, Bitlis, Diyarbakır, Batman ve Siirt çevreleri ile Hatay’ın kıyı kesimlerinde yerel olmak üzere kuvvetli, Doğu Karadeniz kıyıları ile Kocaeli, Sakarya, Bolu, Düzce, Zonguldak, Bartın ve Ordu çevrelerinde yer yer çok kuvvetli ve şiddetli olması bekleniyor.