Yeli otomobil, Las Vegas'ta görücüye çıkacak

Her yıl Ocak ayında Las Vegas'ta düzenlenen Consumer Electronics Show'un 2022 yılı konuğu Türkiye'den yerli otomobil TOGG olacak.

TOGG, Las Vegas'ta görücüye çıkacak

Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu'nun (TOGG) yeni marka lansmanı ve TOGG tarafından üretilen konsept otomobil, Her yıl Ocak ayında Las Vegas'ta düzenlenen Consumer Electronics Show'da görücüye çıkacak.

5-8 Ocak tarihlerinde Las Vegas'ta düzenlenen CES fuarına TOGG’u Turkish Cargo taşıyacak.

TOGG’un dünya sahnesine çıkış hikayesine, Turkish Cargo tarafından gerçekleştirilecek küresel marka yolculuğuna, "sanal konvoy" ile tüm dünyadan eşlik edilebilecek. Katılımcıların bu taşımaya özel oluşturulan "www.yolunuzacikolsun.com" internet sitesi üzerinden kişiselleştirilmiş uçak modelleriyle dahil olabileceği konvoy, 21 Aralık tarihinde Turkish Cargo uçağının havalanmasıyla eş zamanlı olarak başlayacak. 11 saat sürecek yolculuk dijital olarak takip edilebilecek.

THY'nin Twitter hesabından yapılan paylaşımda da “Togg'u, Turkish Cargo'nun kanatları altında yurt dışına 'Gururla Taşıyoruz'. 21 Aralık'ta saat 18:30'da Togg ile Las Vegas'taki CES Fuarı'na bir yolculuğa çıkıyoruz. Siz de http://yolunuzacikolsun.com üzerinden kendi özelleştirdiğiniz dijital kargo uçağınızla bize katılabilirsiniz" dendi.