Türkiye'ye bela olan canlı dünyaya da bela olmaya başladı. Bu kadar da olmaz artık. Yemek yiyen ailenin masasına daldı

Türkiye'nin başına bela olmuştu, dünyada da bela olmaya başladı. Ormanda hep birlikte pikniğe giden aile, hayatlarının en dehşet verici günlerinden birini yaşayacaklarından habersizlerdi. Korkunç yaratık bir anda masalarının üzerine çıktı ve masada ne var ne yoksa yemeye başladı. Anne ve oğlu şoka girerken yerlerinden kıpırdayamadı. Çocuk, korkunç yaratıktan korktuğu için annesine sarılarak yüzünü kapattı, anne ise hareket bir halde çocuğuna sarılarak ayının gitmesini bekledi.

Meksika'daki Chipinque Park'a piknik yapmaya giden aile hayatlarının en korkunç günlerinden birini yaşadı. Piknik masasına yiyeceklerini yerleştiren aile, bir anda devasa bir ayının masalarına saldırmasıyla şaşkına döndü.

 

Türkiye'ye bela olan canlı dünyaya da bela olmaya başladı. Bu kadar da olmaz artık. Yemek yiyen ailenin masasına daldı - Resim : 1

ECEL TERLERİ DÖKTÜLER

Record Haber isimli sosyal medya hesabında paylaşılan görüntülerde, içlerinden bir aile üyesi o anları kayda alırken, anne ve çocuğun korkudan donakaldıkları görüldü. Ayının gitmesini sakin bir şekilde bekleyen aile dakikalarca ayının yiyeceklerini yemesini izledi. Aile ecel terleri dökerken sakinliklerini koruması dikkat çekti. O anlar, sosyal medyada binlerce kez izlendi.