tv100 Suriye'deki tek Türk televizyon kanalı

tv100 Barış Pınarı Harekatını Suriye'den takip eden tek Türk televizyon kanalı olarak bölgeden en sıcak haberleri izleyicilerine ulaştırıyor.

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın talimatıyla Suriye'nin kuzeyine yönelik Barış Pınarı Harekatı başladı. tv100 operasyon daha başlamadan önce Suriye'den özel ekibiyle yayınlara başlamıştı. Operasyonlar birlikte tv100 Suriye'deki tek Türk televizyon kanalı olarak yayınlarını sürdürüyor.

tv100 ekibinden Burak Ersemiz, Levent Albayrak ve Samet Yazıcı "Barış Pınarı Harekatı" başlamadan günler önce Suriye'den haber geçmeye başladı.

Suriye'deki tek Türk televizyonu olarak bölgeden sıcak haberleri izleyicilerine ulaştıran tv100 özellikle Milli Suriye Ordusu'nun harekat hazırlıklarını yayınlarına yansıtmıştı.

Barış Pınarı Harekatı'nın başlamasıyla birlikte tv100 ekibi Suriye'nin çeşitli bölgelerinden en sıcak bilgileri aktarmaya devam ediyor.

Milli Suriye Ordusu'nun Resulayn'a hareketine de tanıklık eden ekibimiz, Mutasım Birliklerinin 24 saatini de en sıcak bilgilerle aktarmayı sürdürüyor.

Türkiye ile birlikte Suriye'deki operasyona katılacak olan Milli Suriye Ordusu ve Mehmetçiklerin ilerleyişini yakından takip etmek için tv100 izlemeye devam edin.