Hamza Dağ: Recep Tayyip Erdoğan lider olarak en önde

tv100'ün yeni programı Yerinde Siyaset'in ilk konuğu AK Parti Tanıtım ve Medya Başkanı Avukat Hamza Dağ oldu. Dikkat çeken açıklamalarda bulunan ve merak edilen soruları cevaplayan Hamza Dağ, "Bir lidere ihtiyacım var bu lider kimdir?’ dediğinizde Recep Tayyip Erdoğan lider olarak en önde" dedi.

tv100 yeni programı Yerinde Siyaset'e AK Parti Tanıtım ve Medya Başkanı Hamza Dağ konuk oldu. Programda önemli açıklamalarda bulunan Hamza Dağ gündeme dair merak edilen soruları da açıkladı. Hamza Dağ, "Siyasi parti olarak AK Parti’de başladım. AK Parti bize büyük bir imkan verdi, millete ben hizmet etmek istiyorum, bir çatı lazım diye düşündüğünüzde bu çatı olmayı, ‘Bir lidere ihtiyacım var bu lider kimdir?’ dediğinizde Recep Tayyip Erdoğan lider olarak en önde"  dedi. 

İşte Hamza Dağ'ın tv100'ün yeni programı Yerinde Siyaset'te yaptığı açıklamalardan öne çıkanlar;

20 sene boyunca bu ülkeye çok büyük hizmetler yapmış, milletin teveccühünü kazanmış. Son seçimde yüzde 52 oy almış, yaptığı bütün işleri İstanbul İl Başkanlığı’ndan bugüne kadar yaptığı her işi istişare ile kararını veren bir liderimiz var.

İzmir’de diyalog kuramayacağımız insan yok. İdeolojik olarak oy tercihinde bulunan insanlar Türkiye’nin her yerinde var. Rakip partide İzmir’de sayı daha fazla olabilir ama bu iletişim kurmamızın önünde engel değil.

Bergama’da Millet Bahçesi verdiğimiz en önemli hizmetlerden birisi onu da hayata geçirmek için gayret sarf ediyoruz. Büyük aşama kat ettik, ihale yapıldı. Şimdi yer teslimi yapılacak. Bazı yerelde sorunlar var onları da aşacağız. 

Bergama Serbest Bölge, BESBAŞ dediğimiz en önem verdiğimiz işlerden birisi, sıkı takip ediyoruz. Onu hayata geçirdiğimizde zaten tarım var hayvancılık var, turizm var. BESBAŞ olduğu zaman bölge gençlerinin istihdam sorunu kalmayacak. 

CHP mantalitesi ne zaman kendi düşünceleri dışında yönetimde biri varsa "Bu ülkeye fayda sağlamıyor" diyor. 15 yıldır bu böyle, milletimiz bunlara teveccüh göstermiyor her seferinde sandıkta cevabını veriyor. 2023’te de verecektir.