Acun Ilıcalı'nın Reynmen'i neden sildiği ortaya çıktı!

Tv8 kanalının sahibi ünlü medya patronu Acun Ilıcalı, 'Reynmen' lakaplı sosyal medya fenomeni Yusuf Aktaş'ı sildi. Bu hamlenin ardından gerçek ortaya çıktı.

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

Seyirciyi TV8 ekranlarına bağlayan 'Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler' ile çok konuşulan ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı ile 'Reynmen' lakaplı sosyal medya fenomeni Yusuf Aktaş'ın araları açıldı.

Medya patronu Acun Ilıcalı'dan da flaş bir hamle geldi. Ilıcalı, 'Reynmen' lakaplı sosyal medya fenomeni Yusuf Aktaş'ı  Instagram’dan sildi.

Yeni dijital platformu Exxen'e birçok Youtuber'ı dahil eden ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın ünlü fenomen Reynmen'e de teklif götürdüğü haberleri çıkmıştı. Ancak ikiliden flaş bir hamle geldi.

Acun Ilıcalı, Reynmen’e her fırsatta destek olmuş hatta son olarak kendi dijital platformunda ona bir program teklifi götürmüştü. Sonra ne olduysa işler değişti ve o proje iptal oldu.

İddialara göre, Reynmen'in paylaşımı aralarını bozdu ve ikili birbirini sosyal medyada takipten çıktı.

Bardağı taşıran son damla oldu

Daha önce Dominik’e gidip Acun Ilıcalı ile paylaşımlar yapan fenomen Reynmen bir anda 'bu halk neden Survivor izler?' gibi bir açıklama yaptı. Bu sözler bardağı taşıran son damla oldu.

İki isme istedikleri lüks otomobili alacaktı

Sosyal medya üzerinden gerçekleşen canlı yayında bir araya gelen Acun Ilıcalı, Berkcan Güven ve Reynmen, sohbet sırasında iddiaya girmişti. Reynmen ve Berkcan'ın yapması planlanan program 'Exxen'in en çok izlenen yayını olursa Ilıcalı, iki isme istedikleri lüks otomobili alacaktı.