Üç Kuruş 18. bölüm tek parça izle! Üç Kuruş18. bölüm full izle! Üç Kuruş son bölüm izle

Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Nesrin Cavadzade ve Aslıhan Malbora'nın başrollerini paylaştığı Üç Kuruş 18. bölüm tek parça olarak internete yüklendi. Show Tv ekranlarında yayınlanan Üç Kuruş 18. bölüm full izle! İşte, Üç Kuruş son bölüm izleyebileceğiniz link...

Üç Kuruş 18. bölüm tek parça izle! Üç Kuruş18. bölüm full izle! Üç Kuruş son bölüm izle

Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Nesrin Cavadzade ve Aslıhan Malbora'nın başrollerini paylaştığı Üç Kuruş 18. bölüm tek parça olarak yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde neler yaşanacağı merak konusu oldu. Show Tv ekranlarında yayınlanan Üç Kuruş 18. bölüm full izle! Uraz Kaygılaroğlu'lu dizi hız kesmeden kaldığı yerden devam ediyor. 14 Mart 2022 tarihinde Üç Kuruş son bölüm full internete yüklendi. Üç Kuruş 18. bölümde;

Üç Kuruş 18. bölüm tek parça izle! Üç Kuruş18. bölüm full izle! Üç Kuruş son bölüm izle - Resim : 1

Kartal, mahalleye döndüğünde her şeyin değişmiş olduğunu görür ve sarsılır. Çıngıraklı artık Şahin’in kontrolündedir. Mahallede istenmediğini gören Kartal, her şeyi geride bırakıp uzaklaşacakken, onu sarsıp kendine getiren Leyla olur.

Üç Kuruş 18. bölüm tek parça izle! Üç Kuruş18. bölüm full izle! Üç Kuruş son bölüm izle - Resim : 2

 Bahar’dan bir çocuğu olduğunu öğrenen Kartal, ne pahasına olursa olsun önce kendi evladına kavuşup ardından da ailesini yeniden bir araya getirmek için harekete geçer.Bu uğurda ilk olarak Efe’nin karşısına çıkar ama Efe’yi hiç beklemediği bir halde bulur.

Üç Kuruş 18. bölüm tek parça izle! Üç Kuruş18. bölüm full izle! Üç Kuruş son bölüm izle - Resim : 3Kartal, Efe’yi kendine getirmek için büyük bir plan yapar ve Kartal'ın yaptığı bu planda yolu bir kez daha İrfan'la kesişir.

Üç Kuruş 18. bölüm tek parça izle! Üç Kuruş18. bölüm full izle! Üç Kuruş son bölüm izle - Resim : 4

Üç Kuruş 17. bölümde neler oldu? 

Neriman’ın bir ömür boyu sakladığı sırrının ifşa olmasıyla, Kartal ve Leyla büyük bir şok yaşarlar. Kartal’ın Neriman’a kestiği ceza, Şahin’le Kartal arasında geri dönüşü olmayan savaşın fitilini ateşler.

Üç Kuruş 18. bölüm tek parça izle! Üç Kuruş18. bölüm full izle! Üç Kuruş son bölüm izle - Resim : 5Efe, Kartal’la beraber Azade, Korkmaz ve Baybars’ı içeri almak için Çetin’den de destek alarak başladığı oyununun sonunu görmeye çok yaklaşır. Çetin annesine kavuşabilmek için Baybars’tan gelen teklife evet dediğinde av ve avcılar yer değiştirir.  

Üç Kuruş 18. bölüm tek parça izle! Üç Kuruş18. bölüm full izle! Üç Kuruş son bölüm izle - Resim : 6

Üç Kuruş 18. bölüm izle

Üç Kuruş 18. bölüm full izleyebileceğiniz link...

 Üç Kuruş dizisinin konusu nedir?

Çıngıraklı'nın “koruyucusu” konumundaki mafya lideri Kartal (Uraz Kaygılaroğlu) ile Organize Büro'nun gözü kara komiseri Efe (Ekin Koç) arasındaki kovalamaca bir cinayet vakasıyla ters yüz olur. Katili yakalamak için girdikleri yollar onları hiç tahmin etmeyecekleri bir ismin karşısına çıkaracaktır.

Üç Kuruş 18. bölüm tek parça izle! Üç Kuruş18. bölüm full izle! Üç Kuruş son bölüm izle - Resim : 8Üç Kuruş dizisinin oyuncuları kimdir?

Uraz Kaygılaroğlu
(Kartal)

Ekin Koç
(Efe)

Diren Polatoğulları
(İrfan)

Nesrin Cavadzade
(Bahar)

Aslıhan Malbora
(Leyla)

Nursel Köse
(Neriman)

Civan Canova
(Oktay)

Zafer Algöz
(Nezih)

Ercan Kesal
(Halit)

Mustafa Kırantepe
(Ruşen)

Uğur Yıldıran
(Şesu)

Umutcan Ütebay
(Şahin)

Damla Makar
(Halide)

Melissa Yıldırımer
(Nesrin)

Aytaç Uşun
(Batuhan)

Süreyya Kilimci
(Semiha)

Cenk Kangöz
(Mesut)

Alişan Uğur
(Konyalı)

Burak Altay
(Bülent)

Muttalip Müjdeci
(Sahir)

Asena Girişken
(Perihan)

Tuğçe Yolcu
(Hazal)

Emrullah Çakay
(Atilla)

Aylin Engör
(Neşe)

Volkan Kıran
(Kamil)

Cüneyt Yalaz
(Adnan)

Goncagül Sunar
(Aysel)

Canan Atalay
(Yeşim)